Galeria zdjęć 2006/2007

Turniej

W kwietniu 2007 roku nasza szkoła po raz kolejny organizowała eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

12 Photos

Szkolne rozgrywki

Wiosną 2007 roku, zorganizowano międzyklasowe rozgrywki halowej piłki nożnej. W rozgrywkach wystartowało kilkanaście klas, a mecze budziły spore emocje zarówno w kibicach jak i zawodnikach. Zwyciężyła drużyna klasy IS.

6 Photos

Dzień sportu

Z okazji Dnia Sportu w szkole zorganizowano rozgrywki sportowe w piłkę nożną, siatkówkę , tenisa stołowego oraz walki bokserskie.Na boisku szkolnym urządzono wielkiego grilla z ciepłym poczęstunkiem dla każdego ucznia naszej szkoły.

13 Photos

Wycieczka do Krakowa

W dniu 6.06.2007 r., młodzież naszej szkoły udała się na jednodniową wycieczkę do Karkowa. Wycieczka ta, była główną nagrodą w "Wiosennym Turnieju Międzyklasowym", który odbył się 2.03.2007 r. w naszej szkole. Na wycieczkę pojechała klasa IR , która wygrała turniej oraz finaliści poszczególnych konkurencji i uczniowie pomagający w zorganizowaniu turnieju. Korzystając z czerwcowego słońca, poznawaliśmy uroki, jednego z najpiękniejszych miast Polski.

12 Photos

Facebook