Komunikat dla absolwentów

INFORMACJA DLA ABSOLWENTÓW, KTÓRZY PRZYSTĘPOWALI DO EGZAMINU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE ZAWODOWE ( „STARY EGZAMIN” )

Termin składania deklaracji do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe upływa z dniem 20 grudnia 2016 r. Deklaracje należy składać w Zespole Szkół Mechaniczno – Samochodowych w Zabrzu, ul. Franciszkańska 4, w pokoju nr 18.

Absolwenci, którzy nie zdali etapu pisemnego albo etapu praktycznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, mogą przystąpić ponownie do etapu pisemnego lub praktycznego tego egzaminu do roku szkolnego 2016/2017.

Począwszy od roku szkolnego 2017/2018, absolwenci, którzy do końca roku szkolnego 2016/2017 nie zdali egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe albo nie przystąpili do tego egzaminu, przystępują do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, który przeprowadzany jest na nowych zasadach.

Może Ci się również spodoba

Facebook