Pożegnanie absolwentów technikum

W piątek, 26 kwietnia 2019 pożegnaliśmy absolwentów Technikum Nr 2.

Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu narodowego. Pani dyrektor Izabela Toczkowska w swoim przemówieniu podziękowała za wspólne lata spędzone w naszej szkole i życzyła powodzenia w dorosłym życiu. Wręczyła również nagrody i dyplomy uznania za szczególne osiągnięcia.

Świadectwa ukończenia technikum młodzież otrzymała z rąk wychowawczyń, pani Aleksandry Buczkowskiej i pani Anety Krasińskiej. Symbolicznym uderzeniem w gong , każdy absolwent „zagwarantował sobie pomyślność i wielkie szczęście w przyszłym życiu zawodowym i prywatnym”.

Podczas uroczystości nie zabrakło słów wdzięczności skierowanych do dyrekcji, wychowawców i nauczycieli.

Uczniowie klas trzecich,  przygotowali program artystyczny oraz drobne upominki, które wręczyli swoim starszym kolegom.

Ostatnim akcentem było wykonanie pamiątkowych zdjęć:

 

You may also like...

Facebook