Trwa głosowanie

Przypominamy, że trwa głosowanie w ramach III edycji Zabrzańskiego Budżetu Partycypacyjnego. Głosować można do 27 października.

Każdy zameldowany (stale lub czasowo) mieszkaniec, który ukończył 16 lat, może podczas jednego głosowania wskazać trzy spośród 88 projektów, które jego zdaniem powinny zostać zrealizowane. Głosowanie odbywa się poprzez stronę internetową (www.um.zabrze.pl).

W celu wzięcia udziału w głosowaniu należy podać imię, nazwisko, numer PESEL oraz nazwisko rodowe matki, a także złożyć oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na cele związane z realizacją procedury budżetu partycypacyjnego. Opcjonalnie można podać adres poczty elektronicznej, na który zostanie wysłane potwierdzenie głosowania.

Głosowanie potrwa do 27 października, a jego wyniki zostaną podane 4 listopada. W III edycji budżetu partycypacyjnego do podziału są 4 mln zł, z czego 1,3 mln zł trafi do tzw. małych dzielnic (Grzybowice, Kończyce, Maciejów, Makoszowy, Os. Mikołaja Kopernika, Os. Młodego Górnika, Pawłów, Zaborze Południe i Zandka), a 2,7 mln zł do tzw. dużych dzielnic (Biskupice, Centrum Południe, Centrum Północ, Guido, Helenka, Mikulczyce, Os. Kotarbińskiego, Rokitnica, Zaborze Północ).

(źródło: um.zabrze.pl)

You may also like...

Facebook