Wielki sukces naszych uczennic w konkursie KOLOROWE NOŻYCZKI

17. listopada odbył się VI Otwarty Konkurs Fryzjerski Kolorowe Nożyczki organizowany przez Cech Rzemieślników Małej i Średniej Przedsiębiorczości oraz Pracodawców w Zabrzu.

Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach: Fryzura Awangardowa oraz Fale. Fryzurę awangardową tworzyło aż 19 adeptów fryzjerstwa, a fale układało 9 uczestników konkursu.

Jesteśmy ogromnie dumni, że zwyciężczyniami tegorocznej edycji Kolorowych Nożyczek w obydwu kategoriach zostały nasze uczennice: Marzena Kubinek z klasy III FM zdobyła I miejsce w kategorii Fryzura Awangardowa, Angelika Somla z klasy II FB zdobyła I miejsce w kategorii Fale.

I to jeszcze nie koniec sukcesów naszych fryzjerek. II miejsce w kategorii Fale zdobyła Martyna Listwan z klasy I CF. Wyróżnie w kategorii Fryzura Awangardowa przyznano Oliwii Archackiej także z klasy I CF.
Wszystkim fryzjerkom reprezentującym naszą szkołę w konkursie: Natalii Grygorcewicz, Darii Żywickiej, Roksanie Balon oraz Agnieszce Jendrysik bardzo dziękujemy i również życzymy sukcesów.

Może Ci się również spodoba

Facebook