Plany lekcji. Wygenerowano z e-dziennika WizjaNet: www.mobiDziennik.pl

Plany klas

» 1 A » 1 BE » 1 FM » 1 R » 2 A Z » 2 BE Z » 2 FM Z » 2 R » 2 S » 3 A Z » 3 BEF Z » 3 R » 3 S

Plany nauczycieli

» Berowska A. » Bucki K. » Hazelbusz J. » Hohmann A. » Kopczyński J. » Krasińska A. » Kulbacka A. » Kulbacki K. » Laburda J. » Malkusz I. » Mitas Z. » Nawrat J. » Nowakowska A. » Orzechowska M. » Pachuta A. » Piksa A. » Płońska W. » Schwengler D. » Smolińska E. » Sonnenfeld R. » Stefanowska I. » Szachulski S. » Toczkowska . » Wójcik K. » Zdunek J.

Klasa 1 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 kształtowanie kompetencji zawodowych
1 A - Zdunek J. (sala 211)
wychowanie do życia w rodzinie
1 A - Kulbacka A. (sala 111)
1 08:00-08:45 informatyka
1 A inf. gr.1 - Płońska W. (sala 206)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 A - Bucki K. (sala 214)
wychowanie fizyczne
1 A - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
2 08:50-09:35 biologia
1 A - Nowakowska A. (sala 111)
język angielski
1 A j. ang. - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
1 A j. niem. - Hohmann A. (sala 103)
wychowanie fizyczne
1 A - Wójcik K. (siłownia)
3 09:40-10:25 matematyka
1 A - Zdunek J. (sala 211)
wychowanie fizyczne
1 A - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 A - Nowakowska A. (sala 111)
4 10:40-11:25 matematyka
1 A - Zdunek J. (sala 211)
bezpieczeństwo pracy
1 A - Krasińska A. (sala 107)
chemia
1 A - Nawrat J. (sala 209)
5 11:35-12:20 religia
1 A religia - Mitas Z. (sala 201)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
1 A - Malkusz I. (sala 12)
język polski
1 A - Orzechowska M. (sala 204)
6 12:30-13:15 język polski
1 A - Orzechowska M. (sala 204)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
1 A - Malkusz I. (sala 12)
geografia
1 A - Płońska W. (sala 213)
7 13:20-14:05 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 A - Bucki K. (sala 214)
zajęcia z wychowawcą
1 A - Nowakowska A. (sala 111)
fizyka
1 A - Nawrat J. (sala 209)
8 14:10-14:55 podstawy technologii i konstrukcji maszyn
1 A - Malkusz I. (sala 12)
historia
1 A - Sonnenfeld R. (sala 102)
informatyka
1 A inf. gr.2 - Płońska W. (sala 206)
9 15:00-15:45

Klasa 1 BE - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 matematyka
1 BE - Pachuta A. (sala 207)
1 08:00-08:45 zajęcia z wychowawcą
1 BE - Nowakowska A. (sala 111)
rysunek techniczny
1 BE blacharz - Smolińska E. (sala 111)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
1 BE elektromechanik - Malkusz I. (sala 12)
konstrukcja pojazdów samochodowych
1 BE blacharz - Zdunek J. (sala 211)
2 08:50-09:35 kształtowanie kompetencji zawodowych
1 BE blacharz - Smolińska E. (sala 102)
kształtowanie kompetencji zawodowych
1 BE elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
wychowanie fizyczne
1 BE - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
bezpieczeństwo i higiena pracy
1 BE blacharz - Krasińska A. (sala 107)
technologia i konstrukcja maszyn
1 BE elektromechanik - Malkusz I. (sala 12)
3 09:40-10:25 język polski
1 BE - Orzechowska M. (sala 204)
konstrukcja pojazdów samochodowych
1 BE blacharz - Zdunek J. (sala 211)
informatyka
1 BE elektromechanik - Płońska W. (sala 206)
język polski
1 BE - Orzechowska M. (sala 204)
budowa pojazdów samochodowych
1 BE elektromechanik - Zdunek J. (sala 211)
4 10:40-11:25 matematyka
1 BE - Pachuta A. (sala 207)
religia
1 BE religia - Mitas Z. (sala 202)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 BE - Nowakowska A. (sala 111)
budowa pojazdów samochodowych
1 BE elektromechanik - Zdunek J. (sala 211)
5 11:35-12:20 język niemiecki
1 BE blacharz - Piksa A. (sala 6)
język angielski
1 BE elektromechanik - Berowska A. (sala 110)
historia
1 BE - Sonnenfeld R. (sala 102)
rysunek techniczny
1 BE blacharz - Smolińska E. (sala 6)
technologia i konstrukcja maszyn
1 BE elektromechanik - Malkusz I. (sala 12)
bezpieczeństwo pracy
1 BE elektromechanik - Krasińska A. (sala 107)
6 12:30-13:15 geografia
1 BE - Płońska W. (sala 213)
biologia
1 BE - Nowakowska A. (sala 111)
technologia napraw blacharskich
1 BE blacharz - Smolińska E. (sala 6)
technologia i konstrukcja maszyn
1 BE elektromechanik - Malkusz I. (sala 12)
7 13:20-14:05 informatyka
1 BE blacharz - Płońska W. (sala 206)
fizyka
1 BE - Nawrat J. (sala 209)
wychowanie fizyczne
1 BE - Wójcik K. (siłownia)
8 14:10-14:55 chemia
1 BE - Nawrat J. (sala 209)
wychowanie fizyczne
1 BE - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
9 15:00-15:45

Klasa 1 FM - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 język angielski
1 FM fryzjer - Berowska A. (sala 110)
techniki fryzjerskie
1 FM fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
1 FM - Wójcik K. (siłownia)
język polski
1 FM - Orzechowska M. (sala 204)
techniki fryzjerskie
1 FM fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
podstawy konstrukcji maszyn
1 FM motocyklista - Malkusz I. (sala 12)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
1 FM - Wójcik K. (siłownia)
matematyka
1 FM - Zdunek J. (sala 211)
techniki fryzjerskie
1 FM fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
podstawy konstrukcji maszyn
1 FM motocyklista - Malkusz I. (sala 12)
3 09:40-10:25 biologia
1 FM - Nowakowska A. (sala 111)
religia
1 FM religia - Mitas Z. (sala 201)
historia
1 FM - Sonnenfeld R. (sala 102)
budowa i eksploatacja motocykli
1 FM motocyklista - Bucki K. (sala 214)
4 10:40-11:25 zajęcia z wychowawcą
1 FM - Sonnenfeld R. (sala 102)
wychowanie fizyczne
1 FM - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
język polski
1 FM - Orzechowska M. (sala 204)
budowa i eksploatacja motocykli
1 FM motocyklista - Bucki K. (sala 214)
5 11:35-12:20 matematyka
1 FM - Zdunek J. (sala 211)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 FM - Nowakowska A. (sala 111)
geografia
1 FM - Płońska W. (sala 213)
informatyka
1 FM motocyklista - Płońska W. (sala 206)
6 12:30-13:15 higiena i bezpieczeństwo pracy
1 FM fryzjer - Kulbacka A. (sala 111)
kształtowanie kompetencji zawodowych
1 FM motocyklista - Bucki K. (sala 214)
fizyka
1 FM - Nawrat J. (sala 209)
chemia
1 FM - Nawrat J. (sala 209)
podstawy konstrukcji maszyn
1 FM motocyklista - Malkusz I. (sala 12)
7 13:20-14:05 kształtowanie kompetencji zawodowych
1 FM fryzjer - Kulbacka A. (sala 111)
język niemiecki
1 FM motocyklista - Hohmann A. (sala 103)
wychowanie do życia w rodzinie
1 FM - Kulbacka A. (sala 111)
informatyka
1 FM fryzjer - Płońska W. (sala 206)
8 14:10-14:55 podstawy fryzjerstwa
1 FM fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
9 15:00-15:45 podstawy fryzjerstwa
1 FM fryzjer - Schwengler D. (sala 113)

Klasa 1 R - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 zajęcia z wychowawcą
1 R - Nawrat J. (sala 209)
informatyka
1 R inf gr.2 - Malkusz I. (sala 206)
1 08:00-08:45 chemia
1 R - Nawrat J. (sala 209)
podstawy przedsiębiorczości
1 R - Berowska A. (sala 110)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 R - Kulbacka A. (sala 111)
2 08:50-09:35 informatyka
1 R inf gr.1 - Malkusz I. (sala 206)
biologia
1 R - Nowakowska A. (sala 111)
język niemiecki
1 R - Hohmann A. (sala 103)
język polski
1 R - Hazelbusz J. (sala 202)
3 09:40-10:25 język polski
1 R - Hazelbusz J. (sala 202)
technologia i konstrukcja maszyn
1 R - Malkusz I. (sala 12)
wychowanie fizyczne
1 R - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 R - Laburda J. (sala 107)
4 10:40-11:25 język angielski
1 R - Stefanowska I. (sala 104)
technologia i konstrukcja maszyn
1 R - Malkusz I. (sala 12)
wychowanie fizyczne
1 R - Wójcik K. (siłownia)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 R - Laburda J. (sala 107)
5 11:35-12:20 język niemiecki
1 R - Hohmann A. (sala 103)
wychowanie fizyczne
1 R - Wójcik K. (siłownia)
fizyka
1 R - Nawrat J. (sala 209)
język angielski
1 R - Stefanowska I. (sala 104)
6 12:30-13:15 geografia
1 R - Płońska W. (sala 213)
podstawy przedsiębiorczości
1 R - Berowska A. (sala 110)
matematyka
1 R - Pachuta A. (sala 207)
religia
1 R religia - Mitas Z. (sala 201)
etyka
1 R etyka - Hazelbusz J. (sala 202)
7 13:20-14:05 matematyka
1 R - Pachuta A. (sala 207)
historia
1 R - Sonnenfeld R. (sala 102)
religia
1 R religia - Mitas Z. (sala 201)
etyka
1 R etyka - Hazelbusz J. (sala 202)
matematyka
1 R - Pachuta A. (sala 207)
8 14:10-14:55 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 R - Laburda J. (sala 107)
wiedza o społeczeństwie
1 R - Hazelbusz J. (sala 202)
9 15:00-15:45 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 R - Laburda J. (sala 107)

Klasa 2 A Z - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
2 A Z - Krasińska A. (sala 107)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 A Z - Bucki K. (sala 214)
język polski
2 A Z - Hazelbusz J. (sala 202)
2 08:50-09:35 historia
2 A Z - Sonnenfeld R. (sala 102)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 A Z - Bucki K. (sala 214)
wychowanie fizyczne
2 A Z - Wójcik K. (siłownia)
3 09:40-10:25 przepisy ruchu drogowego
2 A Z - Szachulski S. (sala 213)
podstawy przedsiębiorczości
2 A Z - Płońska W. (sala 213)
język niemiecki
2 A Z j. niem. - Piksa A. (sala 6)
język angielski
2 A Z j. ang. - Stefanowska I. (sala 104)
4 10:40-11:25 język polski
2 A Z - Hazelbusz J. (sala 202)
podstawy przedsiębiorczości
2 A Z - Płońska W. (sala 213)
język niemiecki
2 A Z j. niem. - Piksa A. (sala 6)
język angielski
2 A Z j. ang. - Stefanowska I. (sala 104)
5 11:35-12:20 chemia
2 A Z - Nawrat J. (sala 209)
matematyka
2 A Z - Zdunek J. (sala 211)
zajęcia z wychowawcą
2 A Z - Zdunek J. (sala 211)
6 12:30-13:15 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 A Z - Bucki K. (sala 214)
wychowanie fizyczne
2 A Z - Wójcik K. (siłownia)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
2 A Z - Krasińska A. (sala 107)
7 13:20-14:05 podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 A Z - Malkusz I. (sala 12)
wychowanie fizyczne
2 A Z - Wójcik K. (siłownia)
religia
2 A Z religia - Mitas Z. (sala 201)
8 14:10-14:55 wychowanie do życia w rodzinie
2 A Z - Kulbacka A. (sala 111)
9 15:00-15:45

Klasa 2 BE Z - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 BE Z elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
1 08:00-08:45 technologia napraw blacharskich
2 BE Z blacharz - Smolińska E. (sala 6)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 BE Z elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
język polski
2 BE Z - Hazelbusz J. (sala 202)
język niemiecki
2 BE Z blacharz - Piksa A. (sala 6)
język angielski
2 BE Z elektromechanik - Stefanowska I. (sala 104)
2 08:50-09:35 technologia napraw blacharskich
2 BE Z blacharz - Smolińska E. (sala 6)
przepisy ruchu drogowego
2 BE Z elektromechanik - Szachulski S. (sala 214)
zajęcia z wychowawcą
2 BE Z - Piksa A. (sala 6)
język niemiecki
2 BE Z blacharz - Piksa A. (sala 6)
język angielski
2 BE Z elektromechanik - Stefanowska I. (sala 104)
3 09:40-10:25 chemia
2 BE Z - Nawrat J. (sala 209)
matematyka
2 BE Z - Zdunek J. (sala 211)
język polski
2 BE Z - Hazelbusz J. (sala 202)
4 10:40-11:25 podstawy przedsiębiorczości
2 BE Z - Berowska A. (sala 110)
wychowanie fizyczne
2 BE Z - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
technologia napraw blacharskich
2 BE Z blacharz - Smolińska E. (sala 102)
podstawy elektrotechniki i elektroniki
2 BE Z elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
5 11:35-12:20 religia
2 BE Z religia - Mitas Z. (sala 201)
wychowanie fizyczne
2 BE Z - Kulbacki K. (siłownia)
technologia napraw blacharskich
2 BE Z blacharz - Smolińska E. (sala 102)
podstawy elektrotechniki i elektroniki
2 BE Z elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
6 12:30-13:15 historia
2 BE Z - Sonnenfeld R. (sala 102)
podstawy przedsiębiorczości
2 BE Z - Berowska A. (sala 110)
technologia napraw blacharskich
2 BE Z blacharz - Smolińska E. (sala 102)
podstawy elektrotechniki i elektroniki
2 BE Z elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
7 13:20-14:05 konstrukcja pojazdów samochodowych
2 BE Z blacharz - Bucki K. (sala 214)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 BE Z elektromechanik - Malkusz I. (sala 12)
wychowanie fizyczne
2 BE Z - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
8 14:10-14:55 konstrukcja pojazdów samochodowych
2 BE Z blacharz - Bucki K. (sala 214)
9 15:00-15:45

Klasa 2 FM Z - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 higiena
2 FM Z fryzjer - Kulbacka A. (sala 111)
przepisy ruchu drogowego
2 FM Z motocyklista - Szachulski S. (sala 214)
wychowanie fizyczne
2 FM Z - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
język angielski zawodowy
2 FM Z fryzjer - Berowska A. (sala 110)
podstawy konstrukcji maszyn
2 FM Z motocyklista - Malkusz I. (sala 12)
2 08:50-09:35 chemia
2 FM Z - Nawrat J. (sala 209)
wychowanie fizyczne
2 FM Z - Kulbacki K. (siłownia)
wychowanie fizyczne
2 FM Z - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
3 09:40-10:25 elektryczne i elektroniczne wyposażenie motocykli
2 FM Z motocyklista - Kopczyński J. (sala 105)
język polski
2 FM Z - Hazelbusz J. (sala 202)
język angielski
2 FM Z fryzjer - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
2 FM Z motocyklista - Hohmann A. (sala 103)
matematyka
2 FM Z - Pachuta A. (sala 207)
4 10:40-11:25 elektryczne i elektroniczne wyposażenie motocykli
2 FM Z motocyklista - Kopczyński J. (sala 105)
podstawy przedsiębiorczości
2 FM Z - Krasińska A. (sala 107)
język angielski
2 FM Z fryzjer - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
2 FM Z motocyklista - Hohmann A. (sala 103)
techniki fryzjerskie
2 FM Z fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
budowa i eksploatacja motocykli
2 FM Z motocyklista - Bucki K. (sala 214)
5 11:35-12:20 budowa i eksploatacja motocykli
2 FM Z motocyklista - Bucki K. (sala 214)
historia
2 FM Z - Sonnenfeld R. (sala 102)
zajęcia z wychowawcą
2 FM Z - Kulbacka A. (sala 111)
techniki fryzjerskie
2 FM Z fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
budowa i eksploatacja motocykli
2 FM Z motocyklista - Bucki K. (sala 214)
6 12:30-13:15 religia
2 FM Z religia - Mitas Z. (sala 201)
język polski
2 FM Z - Hazelbusz J. (sala 202)
techniki fryzjerskie
2 FM Z fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
budowa i eksploatacja motocykli
2 FM Z motocyklista - Bucki K. (sala 213)
7 13:20-14:05 podstawy fryzjerstwa
2 FM Z fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
podstawy przedsiębiorczości
2 FM Z - Krasińska A. (sala 107)
8 14:10-14:55 podstawy fryzjerstwa
2 FM Z fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
9 15:00-15:45

Klasa 2 R - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R - Laburda J. (sala 107)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R - Laburda J. (sala 105)
1 08:00-08:45 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R - Laburda J. (sala 107)
język polski
2 R - Hazelbusz J. (sala 202)
wychowanie do życia w rodzinie
2 R - Kulbacka A. (sala 111)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R - Laburda J. (sala 105)
2 08:50-09:35 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R - Laburda J. (sala 107)
etyka
2 R etyka - Hazelbusz J. (sala 202)
religia
2 R religia - Mitas Z. (sala 201)
język angielski
2 R - Berowska A. (sala 110)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R - Laburda J. (sala 105)
3 09:40-10:25 język angielski
2 R - Berowska A. (sala 110)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 R - Malkusz I. (sala 12)
język polski
2 R - Hazelbusz J. (sala 202)
wychowanie fizyczne
2 R - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
4 10:40-11:25 etyka
2 R etyka - Hazelbusz J. (sala 202)
religia
2 R religia - Mitas Z. (sala 201)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 R - Malkusz I. (sala 12)
wiedza o kulturze
2 R - Orzechowska M. (sala 204)
wychowanie fizyczne
2 R - Kulbacki K. (siłownia)
5 11:35-12:20 fizyka
2 RS fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
2 RS geografia - Płońska W. (sala 213)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 R - Kopczyński J. (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 R - Kopczyński J. (sala 105)
matematyka
2 R - Pachuta A. (sala 207)
6 12:30-13:15 technologia i konstrukcja maszyn
2 R - Zdunek J. (sala 211)
język niemiecki
2 R - Hohmann A. (sala 103)
technologia i konstrukcja maszyn
2 R - Zdunek J. (sala 211)
matematyka
2 R - Pachuta A. (sala 207)
7 13:20-14:05 bezpieczeństwo pracy
2 R - Krasińska A. (sala 107)
historia
2 R - Sonnenfeld R. (sala 102)
wychowanie fizyczne
2 R - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
zajęcia z wychowawcą
2 R - Hazelbusz J. (sala 202)
8 14:10-14:55 język niemiecki
2 R - Hohmann A. (sala 103)
matematyka
2 R - Pachuta A. (sala 207)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 R - Malkusz I. (sala 12)
9 15:00-15:45

Klasa 2 S - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
2 S - Pachuta A. (sala 207)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 S - Bucki K. (sala 204)
technologia i konstrukcja maszyn
2 S - Zdunek J. (sala 211)
matematyka
2 S - Pachuta A. (sala 207)
2 08:50-09:35 język angielski
2 S - Berowska A. (sala 110)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 S - Bucki K. (sala 204)
technologia i konstrukcja maszyn
2 S - Zdunek J. (sala 211)
matematyka
2 S - Pachuta A. (sala 207)
3 09:40-10:25 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 S - Bucki K. (sala 214)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 S - Kopczyński J. (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 S - Kopczyński J. (sala 105)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 S - Malkusz I. (sala 12)
4 10:40-11:25 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 S - Bucki K. (sala 214)
religia
2 S religia - Mitas Z. (sala 201)
historia
2 S - Sonnenfeld R. (sala 102)
religia
2 S religia - Mitas Z. (sala 201)
5 11:35-12:20 fizyka
2 RS fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
2 RS geografia - Płońska W. (sala 213)
język angielski
2 S - Berowska A. (sala 110)
zajęcia z wychowawcą
2 S - Berowska A. (sala 110)
wychowanie fizyczne
2 S - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
6 12:30-13:15 podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 S - Malkusz I. (sala 12)
bezpieczeństwo pracy
2 S - Krasińska A. (sala 107)
język polski
2 S - Orzechowska M. (sala 204)
wychowanie fizyczne
2 S - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
7 13:20-14:05 podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 S - Malkusz I. (sala 12)
język niemiecki
2 S - Hohmann A. (sala 103)
język polski
2 S - Orzechowska M. (sala 204)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 S - Bucki K. (sala 214)
8 14:10-14:55 wiedza o kulturze
2 S - Orzechowska M. (sala 204)
język niemiecki
2 S - Hohmann A. (sala 103)
wychowanie fizyczne
2 S - Kulbacki K. (siłownia)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 S - Bucki K. (sala 214)
9 15:00-15:45

Klasa 3 A Z - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 A Z - Kopczyński J. (sala 105)
matematyka
3 A Z - Zdunek J. (sala 211)
2 08:50-09:35 język polski
3 A Z - Hazelbusz J. (sala 202)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 A Z - Bucki K. (sala 214)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 A Z - Kopczyński J. (sala 105)
3 09:40-10:25 religia
3 A Z religia - Mitas Z. (sala 201)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 A Z - Bucki K. (sala 214)
wychowanie fizyczne
3 A Z - Wójcik K. (siłownia)
4 10:40-11:25 zajęcia z wychowawcą
3 A Z - Wójcik K. (sala 110)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 A Z - Kopczyński J. (sala 105)
wychowanie fizyczne
3 A Z - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
5 11:35-12:20 wychowanie fizyczne
3 A Z - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
język niemiecki
3 A Z j. niem. - Piksa A. (sala 6)
język angielski
3 A Z j. ang. - Stefanowska I. (sala 104)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 A Z - Bucki K. (sala 214)
6 12:30-13:15 język niemiecki zawodowy
3 A Z j. niem. - Piksa A. (sala 6)
język angielski zawodowy
3 A Z j. ang. - Stefanowska I. (sala 104)
wiedza o społeczeństwie
3 A Z - Sonnenfeld R. (sala 102)
7 13:20-14:05 matematyka
3 A Z - Zdunek J. (sala 211)
8 14:10-14:55 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 A Z - Bucki K. (sala 214)
9 15:00-15:45

Klasa 3 BEF Z - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wychowanie do życia w rodzinie
3 BEF Z - Kulbacka A. (sala 111)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
3 elektromechanik - Krasińska A. (sala 107)
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
3 BEF Z - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
wiedza o społeczeństwie
3 BEF Z - Sonnenfeld R. (sala 102)
2 08:50-09:35 matematyka
3 BEF Z - Zdunek J. (sala 211)
technologia napraw blacharskich
3 blacharz - Smolińska E. (sala 111)
język polski
3 BEF Z - Hazelbusz J. (sala 202)
3 09:40-10:25 zajęcia z wychowawcą
3 BEF Z - Stefanowska I. (sala 104)
technologia napraw blacharskich
3 blacharz - Smolińska E. (sala 111)
język niemiecki zawodowy
3 BEF Z j. niem f - Piksa A. (sala 6)
język angielski zawodowy
3 BEF Z j. ang. f - Berowska A. (sala 110)
techniki fryzjerskie
3 fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
3 elektromechanik - Krasińska A. (sala 107)
konstrukcja pojazdów samochodowych
3 blacharz - Bucki K. (sala 204)
4 10:40-11:25 język angielski
3 BEF Z j. ang. - Stefanowska I. (sala 104)
język niemiecki
3 BEF Z j. niem - Piksa A. (sala 6)
podstawy elektrotechniki i elektroniki
3 elektromechanik - Wieczorek H. (sala 207)
konstrukcja pojazdów samochodowych
3 blacharz - Bucki K. (sala 214)
język niemiecki zawodowy
3 BEF Z j. niem f - Piksa A. (sala 6)
język angielski zawodowy
3 BEF Z j. ang. f - Berowska A. (sala 110)
techniki fryzjerskie
3 fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
technologia napraw blacharskich
3 blacharz - Smolińska E. (sala 6)
5 11:35-12:20 techniki fryzjerskie
3 fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
obsługa klienta w warsztacie blacharskim
3 blacharz - Krasińska A. (sala 107)
zarządzanie salonem fryzjerskim
3 fryzjer - Krasińska A. (sala 107)
podstawy elektrotechniki i elektroniki
3 elektromechanik - Wieczorek H. (sala 207)
wychowanie fizyczne
3 BEF Z - Kulbacki K. (siłownia)
6 12:30-13:15 techniki fryzjerskie
3 fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
obsługa klienta w warsztacie blacharskim
3 blacharz - Krasińska A. (sala 107)
wychowanie fizyczne
3 BEF Z - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
7 13:20-14:05 techniki fryzjerskie
3 fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
język niemiecki zawodowy
3 BEF Z j. niem m - Piksa A. (sala 6)
język angielski zawodowy
3 BEF Z j. ang. m - Stefanowska I. (sala 104)
religia
3 BEF Z religia - Mitas Z. (sala 201)
8 14:10-14:55 matematyka
3 BEF Z - Zdunek J. (sala 211)
9 15:00-15:45

Klasa 3 R - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wychowanie do życia w rodzinie
3 R - Kulbacka A. (sala 111)
1 08:00-08:45 matematyka
3 R - Zdunek J. (sala 211)
język angielski
3 RS j.ang R - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
3 RS j.niem R - Hohmann A. (sala 103)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 R - Kopczyński J. (sala 105)
matematyka
3 R - Zdunek J. (sala 211)
2 08:50-09:35 religia
3 R religia - Mitas Z. (sala 201)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 R - Kopczyński J. (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 R - Kopczyński J. (sala 105)
matematyka
3 R - Zdunek J. (sala 211)
3 09:40-10:25 język polski
3 R - Hazelbusz J. (sala 202)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 R - Kopczyński J. (sala 105)
historia
3 R - Sonnenfeld R. (sala 102)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
3 R - Krasińska A. (sala 107)
4 10:40-11:25 fizyka
3 RS fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
3 RS geografia - Płońska W. (sala 213)
fizyka
3 RS fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
3 RS geografia - Płońska W. (sala 213)
język polski
3 R - Hazelbusz J. (sala 202)
język polski
3 R - Hazelbusz J. (sala 202)
5 11:35-12:20 język angielski
3 RS j.ang - Stefanowska I. (sala 104)
język niemiecki
3 RS j.niem - Hohmann A. (sala 103)
fizyka
3 RS fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
3 RS geografia - Płońska W. (sala 213)
język polski
3 R - Hazelbusz J. (sala 202)
religia
3 R religia - Mitas Z. (sala 201)
6 12:30-13:15 język angielski
3 RS j.ang R - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
3 RS j.niem R - Hohmann A. (sala 103)
zajęcia z wychowawcą
3 R - Krasińska A. (sala 107)
wychowanie fizyczne
3 R - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
matematyka
3 R - Zdunek J. (sala 211)
7 13:20-14:05 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 R - Kopczyński J. (sala 105)
wychowanie fizyczne
3 R - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
matematyka
3 R - Zdunek J. (sala 211)
8 14:10-14:55 wychowanie fizyczne
3 R - Kulbacki K. (siłownia)
przepisy ruchu drogowego
3 R - Szachulski S. (sala 214)
9 15:00-15:45

Klasa 3 S - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 religia
3 S religia - Mitas Z. (sala 201)
język angielski
3 RS j.ang R - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
3 RS j.niem R - Hohmann A. (sala 103)
2 08:50-09:35 matematyka
3 S - Pachuta A. (sala 207)
język polski
3 S - Orzechowska M. (sala 204)
matematyka
3 S - Pachuta A. (sala 207)
historia
3 S - Sonnenfeld R. (sala 102)
3 09:40-10:25 matematyka
3 S - Pachuta A. (sala 207)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
3 S - Krasińska A. (sala 107)
matematyka
3 S - Pachuta A. (sala 207)
wychowanie fizyczne
3 S - Kulbacki K. (siłownia)
4 10:40-11:25 fizyka
3 RS fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
3 RS geografia - Płońska W. (sala 213)
fizyka
3 RS fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
3 RS geografia - Płońska W. (sala 213)
zajęcia z wychowawcą
3 S - Pachuta A. (sala 207)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 S - Kopczyński J. (sala 105)
5 11:35-12:20 język angielski
3 RS j.ang - Stefanowska I. (sala 104)
język niemiecki
3 RS j.niem - Hohmann A. (sala 103)
fizyka
3 RS fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
3 RS geografia - Płońska W. (sala 213)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 S - Kopczyński J. (sala 105)
język polski
3 S - Orzechowska M. (sala 204)
6 12:30-13:15 język angielski
3 RS j.ang R - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
3 RS j.niem R - Hohmann A. (sala 103)
matematyka
3 S - Pachuta A. (sala 207)
język polski
3 S - Orzechowska M. (sala 204)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 S - Kopczyński J. (sala 105)
7 13:20-14:05 język polski
3 S - Orzechowska M. (sala 204)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 S - Kopczyński J. (sala 105)
wychowanie fizyczne
3 S - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
przepisy ruchu drogowego
3 S - Szachulski S. (sala 214)
8 14:10-14:55 wychowanie do życia w rodzinie
3 S - Kulbacka A. (sala 111)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 S - Kopczyński J. (sala 105)
wychowanie fizyczne
3 S - Kulbacki K. (siłownia)
religia
3 S religia - Mitas Z. (sala 201)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Berowska Aneta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 język angielski
1 FM fryzjer (sala 110)
1 08:00-08:45 język angielski
3 RS j.ang R (sala 110)
podstawy przedsiębiorczości
1 R (sala 110)
język angielski zawodowy
2 FM Z fryzjer (sala 110)
2 08:50-09:35 język angielski
2 S (sala 110)
język angielski
1 A j. ang. (sala 110)
język angielski
2 R (sala 110)
3 09:40-10:25 język angielski
2 R (sala 110)
język angielski zawodowy
3 BEF Z j. ang. f (sala 110)
język angielski
2 FM Z fryzjer (sala 110)
4 10:40-11:25 język angielski zawodowy
3 BEF Z j. ang. f (sala 110)
podstawy przedsiębiorczości
2 BE Z (sala 110)
język angielski
2 FM Z fryzjer (sala 110)
5 11:35-12:20 język angielski
1 BE elektromechanik (sala 110)
język angielski
2 S (sala 110)
zajęcia z wychowawcą
2 S (sala 110)
6 12:30-13:15 język angielski
3 RS j.ang R (sala 110)
podstawy przedsiębiorczości
1 R (sala 110)
podstawy przedsiębiorczości
2 BE Z (sala 110)
7 13:20-14:05
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Nauczyciel Bucki Kinga - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 A (sala 214)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 S (sala 204)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 A Z (sala 214)
2 08:50-09:35 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 A Z (sala 214)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 S (sala 204)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 A Z (sala 214)
3 09:40-10:25 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 S (sala 214)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 A Z (sala 214)
konstrukcja pojazdów samochodowych
3 blacharz (sala 204)
budowa i eksploatacja motocykli
1 FM motocyklista (sala 214)
4 10:40-11:25 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 S (sala 214)
konstrukcja pojazdów samochodowych
3 blacharz (sala 214)
budowa i eksploatacja motocykli
1 FM motocyklista (sala 214)
budowa i eksploatacja motocykli
2 FM Z motocyklista (sala 214)
5 11:35-12:20 budowa i eksploatacja motocykli
2 FM Z motocyklista (sala 214)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 A Z (sala 214)
budowa i eksploatacja motocykli
2 FM Z motocyklista (sala 214)
6 12:30-13:15 kształtowanie kompetencji zawodowych
1 FM motocyklista (sala 214)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 A Z (sala 214)
budowa i eksploatacja motocykli
2 FM Z motocyklista (sala 213)
7 13:20-14:05 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 A (sala 214)
konstrukcja pojazdów samochodowych
2 BE Z blacharz (sala 214)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 S (sala 214)
8 14:10-14:55 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 A Z (sala 214)
konstrukcja pojazdów samochodowych
2 BE Z blacharz (sala 214)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 S (sala 214)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Hazelbusz Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
2 R (sala 202)
język polski
2 BE Z (sala 202)
język polski
2 A Z (sala 202)
2 08:50-09:35 język polski
3 A Z (sala 202)
etyka
2 R etyka (sala 202)
język polski
3 BEF Z (sala 202)
język polski
1 R (sala 202)
3 09:40-10:25 język polski
3 R (sala 202)
język polski
1 R (sala 202)
język polski
2 FM Z (sala 202)
język polski
2 R (sala 202)
język polski
2 BE Z (sala 202)
4 10:40-11:25 etyka
2 R etyka (sala 202)
język polski
2 A Z (sala 202)
język polski
3 R (sala 202)
język polski
3 R (sala 202)
5 11:35-12:20 język polski
3 R (sala 202)
6 12:30-13:15 język polski
2 FM Z (sala 202)
etyka
1 R etyka (sala 202)
7 13:20-14:05 etyka
1 R etyka (sala 202)
zajęcia z wychowawcą
2 R (sala 202)
8 14:10-14:55 wiedza o społeczeństwie
1 R (sala 202)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Hohmann Adrianna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język niemiecki
3 RS j.niem R (sala 103)
2 08:50-09:35 język niemiecki
1 A j. niem. (sala 103)
język niemiecki
1 R (sala 103)
3 09:40-10:25 język niemiecki
2 FM Z motocyklista (sala 103)
4 10:40-11:25 język niemiecki
2 FM Z motocyklista (sala 103)
5 11:35-12:20 język niemiecki
3 RS j.niem (sala 103)
język niemiecki
1 R (sala 103)
6 12:30-13:15 język niemiecki
3 RS j.niem R (sala 103)
język niemiecki
2 R (sala 103)
7 13:20-14:05 język niemiecki
1 FM motocyklista (sala 103)
język niemiecki
2 S (sala 103)
8 14:10-14:55 język niemiecki
2 R (sala 103)
język niemiecki
2 S (sala 103)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Kopczyński Jarosław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 BE Z elektromechanik (sala 105)
1 08:00-08:45 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 A Z (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 BE Z elektromechanik (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 R (sala 105)
2 08:50-09:35 kształtowanie kompetencji zawodowych
1 BE elektromechanik (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 R (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 A Z (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 R (sala 105)
3 09:40-10:25 elektryczne i elektroniczne wyposażenie motocykli
2 FM Z motocyklista (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 R (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 S (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 S (sala 105)
4 10:40-11:25 elektryczne i elektroniczne wyposażenie motocykli
2 FM Z motocyklista (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 A Z (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 elektromechanik (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 S (sala 105)
podstawy elektrotechniki i elektroniki
2 BE Z elektromechanik (sala 105)
5 11:35-12:20 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 elektromechanik (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 R (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 S (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 R (sala 105)
podstawy elektrotechniki i elektroniki
2 BE Z elektromechanik (sala 105)
6 12:30-13:15 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 elektromechanik (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 S (sala 105)
podstawy elektrotechniki i elektroniki
2 BE Z elektromechanik (sala 105)
7 13:20-14:05 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 R (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 S (sala 105)
8 14:10-14:55 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 S (sala 105)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Krasińska Aneta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
3 elektromechanik (sala 107)
1 08:00-08:45 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
2 A Z (sala 107)
2 08:50-09:35 bezpieczeństwo i higiena pracy
1 BE blacharz (sala 107)
3 09:40-10:25 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
3 S (sala 107)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
3 elektromechanik (sala 107)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
3 R (sala 107)
4 10:40-11:25 bezpieczeństwo pracy
1 A (sala 107)
podstawy przedsiębiorczości
2 FM Z (sala 107)
5 11:35-12:20 obsługa klienta w warsztacie blacharskim
3 blacharz (sala 107)
zarządzanie salonem fryzjerskim
3 fryzjer (sala 107)
bezpieczeństwo pracy
1 BE elektromechanik (sala 107)
6 12:30-13:15 obsługa klienta w warsztacie blacharskim
3 blacharz (sala 107)
zajęcia z wychowawcą
3 R (sala 107)
bezpieczeństwo pracy
2 S (sala 107)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
2 A Z (sala 107)
7 13:20-14:05 bezpieczeństwo pracy
2 R (sala 107)
podstawy przedsiębiorczości
2 FM Z (sala 107)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Nauczyciel Kulbacka Alina - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wychowanie do życia w rodzinie
3 BEF Z (sala 111)
wychowanie do życia w rodzinie
3 R (sala 111)
wychowanie do życia w rodzinie
1 A (sala 111)
1 08:00-08:45 higiena
2 FM Z fryzjer (sala 111)
wychowanie do życia w rodzinie
2 R (sala 111)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 R (sala 111)
2 08:50-09:35
3 09:40-10:25
4 10:40-11:25
5 11:35-12:20 zajęcia z wychowawcą
2 FM Z (sala 111)
6 12:30-13:15 higiena i bezpieczeństwo pracy
1 FM fryzjer (sala 111)
7 13:20-14:05 kształtowanie kompetencji zawodowych
1 FM fryzjer (sala 111)
wychowanie do życia w rodzinie
1 FM (sala 111)
8 14:10-14:55 wychowanie do życia w rodzinie
3 S (sala 111)
wychowanie do życia w rodzinie
2 A Z (sala 111)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Kulbacki Konrad - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
3 BEF Z (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
2 FM Z (sala gimnastyczna)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
2 FM Z (siłownia)
wychowanie fizyczne
2 FM Z (sala gimnastyczna)
3 09:40-10:25 wychowanie fizyczne
3 S (siłownia)
wychowanie fizyczne
2 R (sala gimnastyczna)
4 10:40-11:25 wychowanie fizyczne
2 BE Z (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
2 R (siłownia)
5 11:35-12:20 wychowanie fizyczne
3 BEF Z (siłownia)
wychowanie fizyczne
2 BE Z (siłownia)
wychowanie fizyczne
2 S (sala gimnastyczna)
6 12:30-13:15 wychowanie fizyczne
3 BEF Z (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 R (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
2 S (sala gimnastyczna)
7 13:20-14:05 wychowanie fizyczne
3 R (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 S (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
2 R (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
2 BE Z (sala gimnastyczna)
8 14:10-14:55 wychowanie fizyczne
3 R (siłownia)
wychowanie fizyczne
3 S (siłownia)
wychowanie fizyczne
2 S (siłownia)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Laburda Jacek - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R (sala 107)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R (sala 105)
1 08:00-08:45 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R (sala 107)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R (sala 105)
2 08:50-09:35 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R (sala 107)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R (sala 105)
3 09:40-10:25 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 R (sala 107)
4 10:40-11:25 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 R (sala 107)
5 11:35-12:20
6 12:30-13:15
7 13:20-14:05
8 14:10-14:55 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 R (sala 107)
9 15:00-15:45 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 R (sala 107)

Nauczyciel Malkusz Izabela - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 informatyka
1 R inf gr.2 (sala 206)
1 08:00-08:45 podstawy technologii i konstrukcji maszyn
1 BE elektromechanik (sala 12)
podstawy konstrukcji maszyn
1 FM motocyklista (sala 12)
podstawy konstrukcji maszyn
2 FM Z motocyklista (sala 12)
2 08:50-09:35 informatyka
1 R inf gr.1 (sala 206)
podstawy konstrukcji maszyn
1 FM motocyklista (sala 12)
technologia i konstrukcja maszyn
1 BE elektromechanik (sala 12)
3 09:40-10:25 podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 R (sala 12)
technologia i konstrukcja maszyn
1 R (sala 12)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 S (sala 12)
4 10:40-11:25 podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 R (sala 12)
technologia i konstrukcja maszyn
1 R (sala 12)
5 11:35-12:20 podstawy technologii i konstrukcji maszyn
1 A (sala 12)
technologia i konstrukcja maszyn
1 BE elektromechanik (sala 12)
6 12:30-13:15 podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 S (sala 12)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
1 A (sala 12)
technologia i konstrukcja maszyn
1 BE elektromechanik (sala 12)
podstawy konstrukcji maszyn
1 FM motocyklista (sala 12)
7 13:20-14:05 podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 S (sala 12)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 A Z (sala 12)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 BE Z elektromechanik (sala 12)
8 14:10-14:55 podstawy technologii i konstrukcji maszyn
1 A (sala 12)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 R (sala 12)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Mitas Zenon - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 religia
3 S religia (sala 201)
2 08:50-09:35 religia
3 R religia (sala 201)
religia
2 R religia (sala 201)
3 09:40-10:25 religia
3 A Z religia (sala 201)
religia
1 FM religia (sala 201)
4 10:40-11:25 religia
2 R religia (sala 201)
religia
1 BE religia (sala 202)
religia
2 S religia (sala 201)
religia
2 S religia (sala 201)
5 11:35-12:20 religia
1 A religia (sala 201)
religia
2 BE Z religia (sala 201)
religia
3 R religia (sala 201)
6 12:30-13:15 religia
2 FM Z religia (sala 201)
religia
1 R religia (sala 201)
7 13:20-14:05 religia
3 BEF Z religia (sala 201)
religia
1 R religia (sala 201)
religia
2 A Z religia (sala 201)
8 14:10-14:55 religia
3 S religia (sala 201)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Nawrat Jolanta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 zajęcia z wychowawcą
1 R (sala 209)
1 08:00-08:45 chemia
1 R (sala 209)
2 08:50-09:35 chemia
2 FM Z (sala 209)
3 09:40-10:25 chemia
2 BE Z (sala 209)
4 10:40-11:25 fizyka
3 RS fizyka (sala 209)
fizyka
3 RS fizyka (sala 209)
chemia
1 A (sala 209)
5 11:35-12:20 fizyka
2 RS fizyka (sala 209)
fizyka
3 RS fizyka (sala 209)
chemia
2 A Z (sala 209)
fizyka
1 R (sala 209)
6 12:30-13:15 fizyka
1 FM (sala 209)
chemia
1 FM (sala 209)
7 13:20-14:05 fizyka
1 BE (sala 209)
fizyka
1 A (sala 209)
8 14:10-14:55 chemia
1 BE (sala 209)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Nowakowska Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 zajęcia z wychowawcą
1 BE (sala 111)
2 08:50-09:35 biologia
1 A (sala 111)
biologia
1 R (sala 111)
3 09:40-10:25 biologia
1 FM (sala 111)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 A (sala 111)
4 10:40-11:25 edukacja dla bezpieczeństwa
1 BE (sala 111)
5 11:35-12:20 edukacja dla bezpieczeństwa
1 FM (sala 111)
6 12:30-13:15 biologia
1 BE (sala 111)
7 13:20-14:05 zajęcia z wychowawcą
1 A (sala 111)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Nauczyciel Orzechowska Marzena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
1 FM (sala 204)
2 08:50-09:35 język polski
3 S (sala 204)
3 09:40-10:25 język polski
1 BE (sala 204)
język polski
1 BE (sala 204)
4 10:40-11:25 język polski
1 FM (sala 204)
wiedza o kulturze
2 R (sala 204)
5 11:35-12:20 język polski
1 A (sala 204)
język polski
3 S (sala 204)
6 12:30-13:15 język polski
1 A (sala 204)
język polski
3 S (sala 204)
język polski
2 S (sala 204)
7 13:20-14:05 język polski
3 S (sala 204)
język polski
2 S (sala 204)
8 14:10-14:55 wiedza o kulturze
2 S (sala 204)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Pachuta Aleksandra - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 matematyka
1 BE (sala 207)
1 08:00-08:45 matematyka
2 S (sala 207)
matematyka
2 S (sala 207)
2 08:50-09:35 matematyka
3 S (sala 207)
matematyka
3 S (sala 207)
matematyka
2 S (sala 207)
3 09:40-10:25 matematyka
3 S (sala 207)
matematyka
3 S (sala 207)
matematyka
2 FM Z (sala 207)
4 10:40-11:25 matematyka
1 BE (sala 207)
zajęcia z wychowawcą
3 S (sala 207)
5 11:35-12:20 matematyka
2 R (sala 207)
6 12:30-13:15 matematyka
3 S (sala 207)
matematyka
1 R (sala 207)
matematyka
2 R (sala 207)
7 13:20-14:05 matematyka
1 R (sala 207)
matematyka
1 R (sala 207)
8 14:10-14:55 matematyka
2 R (sala 207)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Piksa Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język niemiecki
2 BE Z blacharz (sala 6)
2 08:50-09:35 zajęcia z wychowawcą
2 BE Z (sala 6)
język niemiecki
2 BE Z blacharz (sala 6)
3 09:40-10:25 język niemiecki zawodowy
3 BEF Z j. niem f (sala 6)
język niemiecki
2 A Z j. niem. (sala 6)
4 10:40-11:25 język niemiecki
3 BEF Z j. niem (sala 6)
język niemiecki zawodowy
3 BEF Z j. niem f (sala 6)
język niemiecki
2 A Z j. niem. (sala 6)
5 11:35-12:20 język niemiecki
1 BE blacharz (sala 6)
język niemiecki
3 A Z j. niem. (sala 6)
6 12:30-13:15 język niemiecki zawodowy
3 A Z j. niem. (sala 6)
7 13:20-14:05 język niemiecki zawodowy
3 BEF Z j. niem m (sala 6)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Nauczyciel Płońska Wioletta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 informatyka
1 A inf. gr.1 (sala 206)
2 08:50-09:35
3 09:40-10:25 informatyka
1 BE elektromechanik (sala 206)
podstawy przedsiębiorczości
2 A Z (sala 213)
4 10:40-11:25 geografia
3 RS geografia (sala 213)
geografia
3 RS geografia (sala 213)
podstawy przedsiębiorczości
2 A Z (sala 213)
5 11:35-12:20 geografia
2 RS geografia (sala 213)
geografia
3 RS geografia (sala 213)
geografia
1 FM (sala 213)
informatyka
1 FM motocyklista (sala 206)
6 12:30-13:15 geografia
1 BE (sala 213)
geografia
1 R (sala 213)
geografia
1 A (sala 213)
7 13:20-14:05 informatyka
1 BE blacharz (sala 206)
informatyka
1 FM fryzjer (sala 206)
8 14:10-14:55 informatyka
1 A inf. gr.2 (sala 206)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Schwengler Danuta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 techniki fryzjerskie
1 FM fryzjer (sala 113)
1 08:00-08:45 techniki fryzjerskie
1 FM fryzjer (sala 113)
2 08:50-09:35 techniki fryzjerskie
1 FM fryzjer (sala 113)
3 09:40-10:25 techniki fryzjerskie
3 fryzjer (sala 113)
4 10:40-11:25 techniki fryzjerskie
3 fryzjer (sala 113)
techniki fryzjerskie
2 FM Z fryzjer (sala 113)
5 11:35-12:20 techniki fryzjerskie
3 fryzjer (sala 113)
techniki fryzjerskie
2 FM Z fryzjer (sala 113)
6 12:30-13:15 techniki fryzjerskie
3 fryzjer (sala 113)
techniki fryzjerskie
2 FM Z fryzjer (sala 113)
7 13:20-14:05 techniki fryzjerskie
3 fryzjer (sala 113)
podstawy fryzjerstwa
2 FM Z fryzjer (sala 113)
8 14:10-14:55 podstawy fryzjerstwa
1 FM fryzjer (sala 113)
podstawy fryzjerstwa
2 FM Z fryzjer (sala 113)
9 15:00-15:45 podstawy fryzjerstwa
1 FM fryzjer (sala 113)

Nauczyciel Smolińska Ewa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 rysunek techniczny
1 BE blacharz (sala 111)
technologia napraw blacharskich
2 BE Z blacharz (sala 6)
2 08:50-09:35 kształtowanie kompetencji zawodowych
1 BE blacharz (sala 102)
technologia napraw blacharskich
3 blacharz (sala 111)
technologia napraw blacharskich
2 BE Z blacharz (sala 6)
3 09:40-10:25 technologia napraw blacharskich
3 blacharz (sala 111)
4 10:40-11:25 technologia napraw blacharskich
3 blacharz (sala 6)
technologia napraw blacharskich
2 BE Z blacharz (sala 102)
5 11:35-12:20 rysunek techniczny
1 BE blacharz (sala 6)
technologia napraw blacharskich
2 BE Z blacharz (sala 102)
6 12:30-13:15 technologia napraw blacharskich
1 BE blacharz (sala 6)
technologia napraw blacharskich
2 BE Z blacharz (sala 102)
7 13:20-14:05
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Nauczyciel Sonnenfeld Radosław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wiedza o społeczeństwie
3 BEF Z (sala 102)
2 08:50-09:35 historia
2 A Z (sala 102)
historia
3 S (sala 102)
3 09:40-10:25 historia
1 FM (sala 102)
historia
3 R (sala 102)
4 10:40-11:25 zajęcia z wychowawcą
1 FM (sala 102)
historia
2 S (sala 102)
5 11:35-12:20 historia
1 BE (sala 102)
historia
2 FM Z (sala 102)
6 12:30-13:15 wiedza o społeczeństwie
3 A Z (sala 102)
historia
2 BE Z (sala 102)
7 13:20-14:05 historia
2 R (sala 102)
historia
1 R (sala 102)
8 14:10-14:55 historia
1 A (sala 102)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Stefanowska Izabela - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język angielski
2 BE Z elektromechanik (sala 104)
2 08:50-09:35 język angielski
2 BE Z elektromechanik (sala 104)
3 09:40-10:25 zajęcia z wychowawcą
3 BEF Z (sala 104)
język angielski
2 A Z j. ang. (sala 104)
4 10:40-11:25 język angielski
3 BEF Z j. ang. (sala 104)
język angielski
1 R (sala 104)
język angielski
2 A Z j. ang. (sala 104)
5 11:35-12:20 język angielski
3 RS j.ang (sala 104)
język angielski
3 A Z j. ang. (sala 104)
język angielski
1 R (sala 104)
6 12:30-13:15 język angielski zawodowy
3 A Z j. ang. (sala 104)
7 13:20-14:05 język angielski zawodowy
3 BEF Z j. ang. m (sala 104)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Nauczyciel Szachulski Sławomir - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 przepisy ruchu drogowego
2 FM Z motocyklista (sala 214)
2 08:50-09:35 przepisy ruchu drogowego
2 BE Z elektromechanik (sala 214)
3 09:40-10:25 przepisy ruchu drogowego
2 A Z (sala 213)
4 10:40-11:25
5 11:35-12:20
6 12:30-13:15
7 13:20-14:05 przepisy ruchu drogowego
3 S (sala 214)
8 14:10-14:55 przepisy ruchu drogowego
3 R (sala 214)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Toczkowska Izabela - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:40-10:25
4 10:40-11:25
5 11:35-12:20
6 12:30-13:15
7 13:20-14:05
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Nauczyciel Wójcik Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
1 FM (siłownia)
wychowanie fizyczne
1 A (sala gimnastyczna)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
1 FM (siłownia)
wychowanie fizyczne
1 BE (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
1 A (siłownia)
wychowanie fizyczne
2 A Z (siłownia)
3 09:40-10:25 wychowanie fizyczne
1 A (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 A Z (siłownia)
wychowanie fizyczne
1 R (sala gimnastyczna)
4 10:40-11:25 zajęcia z wychowawcą
3 A Z (sala 110)
wychowanie fizyczne
1 FM (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 A Z (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
1 R (siłownia)
5 11:35-12:20 wychowanie fizyczne
3 A Z (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
1 R (siłownia)
6 12:30-13:15 wychowanie fizyczne
2 A Z (siłownia)
7 13:20-14:05 wychowanie fizyczne
1 BE (siłownia)
wychowanie fizyczne
2 A Z (siłownia)
8 14:10-14:55 wychowanie fizyczne
1 BE (sala gimnastyczna)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Zdunek Justyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 kształtowanie kompetencji zawodowych
1 A (sala 211)
1 08:00-08:45 matematyka
3 R (sala 211)
matematyka
3 A Z (sala 211)
konstrukcja pojazdów samochodowych
1 BE blacharz (sala 211)
technologia i konstrukcja maszyn
2 S (sala 211)
matematyka
3 R (sala 211)
2 08:50-09:35 matematyka
3 BEF Z (sala 211)
matematyka
1 FM (sala 211)
technologia i konstrukcja maszyn
2 S (sala 211)
matematyka
3 R (sala 211)
3 09:40-10:25 matematyka
1 A (sala 211)
konstrukcja pojazdów samochodowych
1 BE blacharz (sala 211)
matematyka
2 BE Z (sala 211)
budowa pojazdów samochodowych
1 BE elektromechanik (sala 211)
4 10:40-11:25 matematyka
1 A (sala 211)
budowa pojazdów samochodowych
1 BE elektromechanik (sala 211)
5 11:35-12:20 matematyka
1 FM (sala 211)
matematyka
2 A Z (sala 211)
zajęcia z wychowawcą
2 A Z (sala 211)
6 12:30-13:15 technologia i konstrukcja maszyn
2 R (sala 211)
technologia i konstrukcja maszyn
2 R (sala 211)
matematyka
3 R (sala 211)
7 13:20-14:05 matematyka
3 A Z (sala 211)
matematyka
3 R (sala 211)
8 14:10-14:55 matematyka
3 BEF Z (sala 211)
9 15:00-15:45