Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 A » 1 EL » 1 FB » 1 R » 2 A » 2 BE » 2 FM » 2 R » 3 A Z » 3 BE Z » 3 FM Z » 3 R » 3 S » 4 R » 4 S

Plany nauczycieli

» Berowska A. » Bucki K. » Buczkowska A. » Grimm G. » Hazelbusz J. » Hohmann A. » Kopczyński J. » Krasińska A. » Kulbacka A. » Kulbacki K. » Laburda J. » Malkusz I. » Mitas Z. » Nawrat J. » Nowakowska A. » Orzechowska M. » Piksa A. » Płońska W. » Schwengler D. » Smolińska E. » Sonnenfeld R. » Stefanowska I. » Szachulski S. » Wieczorek H. » Wójcik K. » Zdunek J.

Klasa 1 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 informatyka
1 A inf. gr. 2 - Płońska W. (sala 206)
kształtowanie kompetencji zawodowych
1 A - Zdunek J. (sala 211)
informatyka
1 A inf. gr. 1 - Płońska W. (sala 206)
1 08:00-08:45 religia
1 A religia - Mitas Z. (sala 201)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 A - Nowakowska A. (sala 111)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
1 A - Malkusz I. (sala 12)
2 08:50-09:35 biologia
1 A - Nowakowska A. (sala 111)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
1 A - Malkusz I. (sala 12)
matematyka
1 A - Zdunek J. (sala 211)
3 09:40-10:25 wychowanie fizyczne
1 A - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
1 A - Malkusz I. (sala 12)
wychowanie fizyczne
1 A - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
4 10:40-11:25 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 A - Zdunek J. (sala 211)
geografia
1 A - Płońska W. (sala 213)
wychowanie fizyczne
1 A - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
5 11:35-12:20 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 A - Zdunek J. (sala 211)
religia
1 A religia - Mitas Z. (sala 201)
język polski
1 A - Orzechowska M. (sala 204)
6 12:30-13:15 matematyka
1 A - Zdunek J. (sala 211)
bezpieczeństwo pracy
1 A - Krasińska A. (sala 107)
fizyka
1 A - Nawrat J. (sala 209)
7 13:20-14:05 język polski
1 A - Orzechowska M. (sala 204)
język angielski
1 A j. ang. - Stefanowska I. (sala 104)
język niemiecki
1 A j. niem. - Piksa A. (sala 6)
chemia
1 A - Nawrat J. (sala 209)
8 14:10-14:55 wychowanie do życia w rodzinie
1 A - Kulbacka A. (sala 111)
zajęcia z wychowawcą
1 A - Stefanowska I. (sala 104)
historia
1 A - Sonnenfeld R. (sala 102)
9 15:00-15:45

Klasa 1 EL - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 technologia prac lakierniczych
1 El lakiernik - Grimm G. (sala 214)
1 08:00-08:45 historia
1 EL - Sonnenfeld R. (sala 102)
technologia i konstrukcja maszyn
1 EL elektromechanik - Malkusz I. (sala 12)
technologia prac lakierniczych
1 El lakiernik - Grimm G. (sala 214)
informatyka
1 El lakiernik - Płońska W. (sala 206)
technologia i konstrukcja maszyn
1 EL elektromechanik - Malkusz I. (sala 12)
2 08:50-09:35 religia
1 EL religia - Mitas Z. (sala 201)
kształtowanie kompetencji zawodowych
1 EL elektromechanik - Zdunek J. (sala 211)
kształtowanie kompetencji zawodowych
1 El lakiernik - Grimm G. (sala 214)
informatyka
1 EL elektromechanik - Płońska W. (sala 206)
podstawy konstrukcji maszyn
1 El lakiernik - Malkusz I. (sala 12)
technologia i konstrukcja maszyn
1 EL elektromechanik - Malkusz I. (sala 12)
3 09:40-10:25 biologia
1 EL - Nowakowska A. (sala 111)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 EL - Nowakowska A. (sala 111)
matematyka
1 EL - Buczkowska A. (sala 207)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 EL elektromechanik - Zdunek J. (sala 211)
4 10:40-11:25 geografia
1 EL - Płońska W. (sala 213)
zajęcia z wychowawcą
1 EL - Malkusz I. (sala 12)
chemia
1 EL - Nawrat J. (sala 209)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 EL elektromechanik - Zdunek J. (sala 211)
5 11:35-12:20 fizyka
1 EL - Nawrat J. (sala 209)
wychowanie fizyczne
1 EL - Kulbacki K. (siłownia)
język polski
1 EL - Hazelbusz J. (sala 202)
6 12:30-13:15 język polski
1 EL - Hazelbusz J. (sala 202)
język angielski
1 EL elektromechanik - Stefanowska I. (sala 104)
język niemiecki
1 El lakiernik - Piksa A. (sala 6)
religia
1 EL religia - Mitas Z. (sala 201)
7 13:20-14:05 matematyka
1 EL - Buczkowska A. (sala 207)
bezpieczeństwo pracy
1 EL elektromechanik - Krasińska A. (sala 107)
konstrukcja maszyn
1 El lakiernik - Bucki K. (sala 214)
wychowanie fizyczne
1 EL - Kulbacki K. (siłownia)
8 14:10-14:55 podstawy technologii i konstrukcji maszyn
1 EL elektromechanik - Bucki K. (sala 213)
podstawy konstrukcji maszyn
1 El lakiernik - Malkusz I. (sala 12)
konstrukcja maszyn
1 El lakiernik - Bucki K. (sala 214)
wychowanie fizyczne
1 EL - Kulbacki K. (siłownia)
9 15:00-15:45

Klasa 1 FB - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 podstawy fryzjerstwa
1 FB fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
1 08:00-08:45 biologia
1 FB - Nowakowska A. (sala 111)
kształtowanie kompetencji zawodowych
1 FB blacharz - Zdunek J. (sala 211)
informatyka
1 FB fryzjer - Płońska W. (sala 213)
język polski
1 FB - Orzechowska M. (sala 204)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
1 FB - Wójcik K. (siłownia)
religia
1 FB religia - Mitas Z. (sala 201)
chemia
1 FB - Nawrat J. (sala 209)
3 09:40-10:25 wychowanie fizyczne
1 FB - Wójcik K. (siłownia)
historia
1 FB - Sonnenfeld R. (sala 102)
geografia
1 FB - Płońska W. (sala 213)
4 10:40-11:25 fizyka
1 FB - Nawrat J. (sala 209)
język polski
1 FB - Orzechowska M. (sala 204)
bezpieczeństwo i higiena pracy
1 FB blacharz - Krasińska A. (sala 107)
podstawy fryzjerstwa
1 FB fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
5 11:35-12:20 matematyka
1 FB - Buczkowska A. (sala 207)
język niemiecki
1 FB blacharz - Hohmann A. (sala 103)
język angielski
1 FB fryzjer - Stefanowska I. (sala 104)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 FB - Nowakowska A. (sala 111)
6 12:30-13:15 informatyka
1 FB blacharz - Płońska W. (sala 206)
techniki fryzjerskie
1 FB fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
rysunek techniczny
1 FB blacharz - Malkusz I. (sala 12)
kształtowanie kompetencji zawodowych
1 FB fryzjer - Kulbacka A. (sala 102)
matematyka
1 FB - Buczkowska A. (sala 207)
7 13:20-14:05 konstrukcja pojazdów samochodowych
1 FB blacharz - Zdunek J. (sala 211)
techniki fryzjerskie
1 FB fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
rysunek techniczny
1 FB blacharz - Malkusz I. (sala 12)
higiena i bezpieczeństwo pracy
1 FB fryzjer - Kulbacka A. (sala 102)
religia
1 FB religia - Mitas Z. (sala 201)
8 14:10-14:55 konstrukcja pojazdów samochodowych
1 FB blacharz - Zdunek J. (sala 211)
techniki fryzjerskie
1 FB fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
technologia napraw blacharskich
1 FB blacharz - Smolińska E. (sala 111)
wychowanie fizyczne
1 FB - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
9 15:00-15:45

Klasa 1 R - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wychowanie do życia w rodzinie
1 R - Kulbacka A. (sala 111)
1 08:00-08:45 informatyka
1 R inf. gr.2 - Płońska W. (sala 206)
matematyka
1 R - Buczkowska A. (sala 207)
język angielski
1 R - Berowska A. (sala 110)
informatyka
1 R inf. gr.1 - Płońska W. (sala 206)
2 08:50-09:35 matematyka
1 R - Buczkowska A. (sala 207)
język polski
1 R - Orzechowska M. (sala 204)
język angielski
1 R - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
1 R - Hohmann A. (sala 103)
3 09:40-10:25 podstawy przedsiębiorczości
1 R - Berowska A. (sala 110)
język polski
1 R - Orzechowska M. (sala 204)
chemia
1 R - Nawrat J. (sala 209)
język niemiecki
1 R - Hohmann A. (sala 103)
4 10:40-11:25 historia
1 R - Sonnenfeld R. (sala 102)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 R - Bucki K. (sala 214)
podstawy przedsiębiorczości
1 R - Berowska A. (sala 110)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 R - Bucki K. (sala 214)
5 11:35-12:20 etyka
1 R etyka - Hazelbusz J. (sala 202)
religia
1 R religia - Mitas Z. (sala 201)
geografia
1 R - Płońska W. (sala 213)
matematyka
1 R - Buczkowska A. (sala 207)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 R - Bucki K. (sala 214)
6 12:30-13:15 technologia i konstrukcja maszyn
1 R - Malkusz I. (sala 12)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 R - Bucki K. (sala 214)
biologia
1 R - Nowakowska A. (sala 111)
wychowanie fizyczne
1 R - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
7 13:20-14:05 technologia i konstrukcja maszyn
1 R - Malkusz I. (sala 12)
wychowanie fizyczne
1 R - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
wiedza o społeczeństwie
1 R - Sonnenfeld R. (sala 102)
zajęcia z wychowawcą
1 R - Orzechowska M. (sala 204)
8 14:10-14:55 fizyka
1 R - Nawrat J. (sala 209)
wychowanie fizyczne
1 R - Wójcik K. (siłownia)
etyka
1 R etyka - Hazelbusz J. (sala 202)
religia
1 R religia - Mitas Z. (sala 201)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 R - Kulbacka A. (sala 111)
9 15:00-15:45

Klasa 2 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
2 A - Zdunek J. (sala 211)
język angielski
2 A j. ang. - Stefanowska I. (sala 104)
2 08:50-09:35 religia
2 A religia - Mitas Z. (sala 201)
kształtowanie kompetencji zawodowych
2 A - Zdunek J. (sala 211)
język angielski
2 A j. ang. - Stefanowska I. (sala 104)
3 09:40-10:25 język polski
2 A - Orzechowska M. (sala 204)
wychowanie fizyczne
2 A - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 A - Bucki K. (sala 214)
4 10:40-11:25 wychowanie fizyczne
2 A - Wójcik K. (siłownia)
wychowanie fizyczne
2 A - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
podstawy przedsiębiorczości
2 A - Krasińska A. (sala 107)
5 11:35-12:20 historia
2 A - Sonnenfeld R. (sala 102)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 A - Bucki K. (sala 214)
podstawy przedsiębiorczości
2 A - Krasińska A. (sala 107)
6 12:30-13:15 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
2 A - Krasińska A. (sala 107)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 A - Bucki K. (sala 214)
język niemiecki
2 A j. niem. - Hohmann A. (sala 103)
7 13:20-14:05 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
2 A - Krasińska A. (sala 107)
język polski
2 A - Orzechowska M. (sala 204)
język niemiecki
2 A j. niem. - Hohmann A. (sala 103)
8 14:10-14:55 zajęcia z wychowawcą
2 A - Nowakowska A. (sala 111)
9 15:00-15:45 przepisy ruchu drogowego
2 A - Szachulski S. (sala 214)

Klasa 2 BE - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 BE elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
wychowanie fizyczne
2 BE - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
język niemiecki
2 BE blacharz - Piksa A. (sala 6)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 BE elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
2 08:50-09:35 język polski
2 BE - Orzechowska M. (sala 204)
wychowanie fizyczne
2 BE - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
język niemiecki
2 BE blacharz - Piksa A. (sala 6)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 BE elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
3 09:40-10:25 podstawy przedsiębiorczości
2 BE - Berowska A. (sala 110)
język polski
2 BE - Orzechowska M. (sala 204)
religia
2 BE religia - Mitas Z. (sala 201)
4 10:40-11:25 matematyka
2 BE - Buczkowska A. (sala 207)
konstrukcja pojazdów samochodowych
2 BE blacharz - Zdunek J. (sala 211)
przepisy ruchu drogowego
2 BE elektromechanik - Szachulski S. (sala 214)
historia
2 BE - Sonnenfeld R. (sala 102)
5 11:35-12:20 technologia napraw blacharskich
2 BE blacharz - Smolińska E. (sala 214)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 BE elektromechanik - Malkusz I. (sala 12)
podstawy przedsiębiorczości
2 BE - Berowska A. (sala 110)
wychowanie fizyczne
2 BE - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
6 12:30-13:15 technologia napraw blacharskich
2 BE blacharz - Smolińska E. (sala 214)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 BE elektromechanik - Malkusz I. (sala 12)
kształtowanie kompetencji zawodowych
2 BE blacharz - Smolińska E. (sala 105)
język angielski
2 BE elektromechanik - Stefanowska I. (sala 104)
konstrukcja pojazdów samochodowych
2 BE blacharz - Zdunek J. (sala 211)
7 13:20-14:05 podstawy elektrotechniki i elektroniki
2 BE elektromechanik - Wieczorek H. (Warsztat)
zajęcia z wychowawcą
2 BE - Nowakowska A. (sala 111)
technologia napraw blacharskich
2 BE blacharz - Smolińska E. (sala 105)
język angielski
2 BE elektromechanik - Stefanowska I. (sala 104)
8 14:10-14:55 podstawy elektrotechniki i elektroniki
2 BE elektromechanik - Wieczorek H. (Warsztat)
technologia napraw blacharskich
2 BE blacharz - Smolińska E. (sala 105)
kształtowanie kompetencji zawodowych
2 BE elektromechanik - Malkusz I. (sala 12)
9 15:00-15:45 podstawy elektrotechniki i elektroniki
2 BE elektromechanik - Wieczorek H. (Warsztat)

Klasa 2 FM - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 podstawy przedsiębiorczości
2 FM - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
2 FM motocyklista - Hohmann A. (sala 103)
1 08:00-08:45 wychowanie do życia w rodzinie
2 FM - Kulbacka A. (sala 102)
budowa i eksploatacja motocykli
2 FM motocyklista - Bucki K. (sala 214)
język niemiecki
2 FM motocyklista - Hohmann A. (sala 103)
2 08:50-09:35 podstawy fryzjerstwa
2 FM fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
elektryczne i elektroniczne wyposażenie motocykli
2 FM motocyklista - Kopczyński J. (sala 105)
budowa i eksploatacja motocykli
2 FM motocyklista - Bucki K. (sala 214)
zajęcia z wychowawcą
2 FM - Sonnenfeld R. (sala 102)
3 09:40-10:25 kształtowanie kompetencji zawodowych
2 FM fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
kształtowanie kompetencji zawodowych
2 FM motocyklista - Bucki K. (sala 214)
matematyka
2 FM - Zdunek J. (sala 211)
język angielski
2 FM fryzjer - Stefanowska I. (sala 104)
elektryczne i elektroniczne wyposażenie motocykli
2 FM motocyklista - Kopczyński J. (sala 105)
4 10:40-11:25 język polski
2 FM - Orzechowska M. (sala 204)
język polski
2 FM - Orzechowska M. (sala 204)
techniki fryzjerskie
2 FM fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
elektryczne i elektroniczne wyposażenie motocykli
2 FM motocyklista - Kopczyński J. (sala 105)
5 11:35-12:20 religia
2 FM religia - Mitas Z. (sala 201)
wychowanie fizyczne
2 FM - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
techniki fryzjerskie
2 FM fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
podstawy konstrukcji maszyn
2 FM motocyklista - Malkusz I. (sala 12)
6 12:30-13:15 historia
2 FM - Sonnenfeld R. (sala 102)
wychowanie fizyczne
2 FM - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
techniki fryzjerskie
2 FM fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
budowa i eksploatacja motocykli
2 FM motocyklista - Bucki K. (sala 214)
7 13:20-14:05 język angielski zawodowy
2 FM fryzjer - Stefanowska I. (sala 104)
podstawy konstrukcji maszyn
2 FM motocyklista - Malkusz I. (sala 12)
podstawy przedsiębiorczości
2 FM - Berowska A. (sala 110)
higiena i bezpieczeństwo pracy
2 FM fryzjer - Kulbacka A. (sala 111)
budowa i eksploatacja motocykli
2 FM motocyklista - Bucki K. (sala 214)
8 14:10-14:55 język angielski
2 FM fryzjer - Stefanowska I. (sala 104)
przepisy ruchu drogowego
2 FM motocyklista - Szachulski S. (sala 214)
wychowanie fizyczne
2 FM - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
9 15:00-15:45

Klasa 2 R - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 język angielski
2 R - Stefanowska I. (sala 104)
wychowanie do życia w rodzinie
2 R - Kulbacka A. (sala 111)
1 08:00-08:45 język angielski
2 R - Stefanowska I. (sala 104)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R - Laburda J. (sala 202)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 R - Kopczyński J. (sala 105)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R - Laburda J. (sala 107)
2 08:50-09:35 historia
2 R - Sonnenfeld R. (sala 104)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R - Laburda J. (sala 202)
matematyka
2 R - Buczkowska A. (sala 207)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R - Laburda J. (sala 107)
3 09:40-10:25 matematyka
2 R - Buczkowska A. (sala 207)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 R - Malkusz I. (sala 12)
język polski
2 R - Hazelbusz J. (sala 202)
technologia i konstrukcja maszyn
2 R - Malkusz I. (sala 12)
4 10:40-11:25 wychowanie fizyczne
2 R - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 R - Malkusz I. (sala 12)
bezpieczeństwo pracy
2 R - Krasińska A. (sala 107)
technologia i konstrukcja maszyn
2 R - Malkusz I. (sala 12)
5 11:35-12:20 wychowanie fizyczne
2 R - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
fizyka
2 R fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
2 R geografia - Płońska W. (sala 213)
wiedza o kulturze
2 R - Orzechowska M. (sala 204)
etyka
2 R etyka - Hazelbusz J. (sala 202)
religia
2 R religia - Mitas Z. (sala 201)
6 12:30-13:15 zajęcia z wychowawcą
2 R - Nawrat J. (sala 209)
język polski
2 R - Hazelbusz J. (sala 202)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 R - Malkusz I. (sala 12)
matematyka
2 R - Buczkowska A. (sala 207)
7 13:20-14:05 etyka
2 R etyka - Hazelbusz J. (sala 202)
religia
2 R religia - Mitas Z. (sala 201)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 R - Kopczyński J. (sala 105)
technologia i konstrukcja maszyn
2 R - Malkusz I. (sala 12)
wychowanie fizyczne
2 R - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
8 14:10-14:55 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 R - Kopczyński J. (sala 105)
język niemiecki
2 R - Hohmann A. (sala 103)
język niemiecki
2 R - Hohmann A. (sala 103)
9 15:00-15:45

Klasa 3 A Z - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 A Z - Kopczyński J. (sala 105)
1 08:00-08:45 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 A Z - Kopczyński J. (sala 105)
2 08:50-09:35 matematyka
3 A Z - Zdunek J. (sala 211)
wiedza o społeczeństwie
3 A Z - Sonnenfeld R. (sala 102)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 A Z - Bucki K. (sala 214)
3 09:40-10:25 matematyka
3 A Z - Zdunek J. (sala 211)
zajęcia z wychowawcą
3 A Z - Zdunek J. (sala 211)
religia
3 A Z religia - Mitas Z. (sala 201)
4 10:40-11:25 język angielski zawodowy
3 A Z j. ang. - Stefanowska I. (sala 104)
język niemiecki zawodowy
3 A Z j. niem. - Hohmann A. (sala 103)
język angielski
3 A Z j. ang. - Stefanowska I. (sala 104)
język niemiecki
3 A Z j. niem. - Piksa A. (sala 6)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 A Z - Bucki K. (sala 214)
5 11:35-12:20 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 A Z - Bucki K. (sala 214)
język polski
3 A Z - Hazelbusz J. (sala 202)
wychowanie fizyczne
3 A Z - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
6 12:30-13:15 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 A Z - Bucki K. (sala 214)
wychowanie fizyczne
3 A Z - Wójcik K. (siłownia)
wychowanie fizyczne
3 A Z - Wójcik K. (siłownia)
7 13:20-14:05 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 A Z - Kopczyński J. (sala 105)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Klasa 3 BE Z - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
3 BE Z elektromechanik - Krasińska A. (sala 107)
1 08:00-08:45 matematyka
3 BE Z - Zdunek J. (sala 211)
wychowanie fizyczne
3 BE Z - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
matematyka
3 BE Z - Zdunek J. (sala 211)
2 08:50-09:35 obsługa klienta w warsztacie blacharskim
3 BE Z blacharz - Krasińska A. (sala 107)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 BE Z elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
wychowanie fizyczne
3 BE Z - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
wychowanie do życia w rodzinie
3 BE Z - Kulbacka A. (sala 111)
3 09:40-10:25 język niemiecki zawodowy
3 BE Z blacharz - Hohmann A. (sala 103)
język angielski zawodowy
3 BE Z elektromechanik - Stefanowska I. (sala 104)
język niemiecki
3 BE Z blacharz - Piksa A. (sala 6)
język angielski
3 BE Z elektromechanik - Stefanowska I. (sala 104)
język polski
3 BE Z - Hazelbusz J. (sala 202)
4 10:40-11:25 religia
3 BE Z religia - Mitas Z. (sala 201)
technologia napraw blacharskich
3 BE Z blacharz - Smolińska E. (sala 111)
podstawy elektrotechniki i elektroniki
3 BE Z elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
technologia napraw blacharskich
3 BE Z blacharz - Smolińska E. (sala 111)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 BE Z elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
5 11:35-12:20 wiedza o społeczeństwie
3 BE Z - Sonnenfeld R. (sala 102)
konstrukcja pojazdów samochodowych
3 BE Z blacharz - Bucki K. (sala 214)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
3 BE Z elektromechanik - Krasińska A. (sala 107)
obsługa klienta w warsztacie blacharskim
3 BE Z blacharz - Krasińska A. (sala 107)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 BE Z elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
6 12:30-13:15 zajęcia z wychowawcą
3 BE Z - Piksa A. (sala 6)
technologia napraw blacharskich
3 BE Z blacharz - Smolińska E. (sala 111)
podstawy elektrotechniki i elektroniki
3 BE Z elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
wychowanie fizyczne
3 BE Z - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
7 13:20-14:05 konstrukcja pojazdów samochodowych
3 BE Z blacharz - Bucki K. (sala 214)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Klasa 3 FM Z - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 techniki fryzjerskie
3 FM Z fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
2 08:50-09:35 wiedza o społeczeństwie
3 FM Z - Sonnenfeld R. (sala 102)
język angielski zawodowy
3 FM Z fryzjer - Berowska A. (sala 110)
3 09:40-10:25 zajęcia z wychowawcą
3 FM Z - Kulbacka A. (sala 111)
zarządzanie salonem fryzjerskim
3 FM Z fryzjer - Krasińska A. (sala 107)
budowa i eksploatacja motocykli
3 FM Z motocyklista - Bucki K. (sala 214)
język angielski zawodowy
3 FM Z fryzjer - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
3 FM Z motocyklista - Piksa A. (sala 6)
4 10:40-11:25 język polski
3 FM Z - Hazelbusz J. (sala 202)
wychowanie fizyczne
3 FM Z - Kulbacki K. (siłownia)
matematyka
3 FM Z - Buczkowska A. (sala 207)
5 11:35-12:20 wychowanie fizyczne
3 FM Z - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 FM Z - Kulbacki K. (siłownia)
matematyka
3 FM Z - Buczkowska A. (sala 207)
6 12:30-13:15 język angielski
3 FM Z fryzjer - Stefanowska I. (sala 104)
język niemiecki zawodowy
3 FM Z motocyklista - Hohmann A. (sala 103)
techniki fryzjerskie
3 FM Z fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
działalność gospodarcza w branży motoryzacyjnej
3 FM Z motocyklista - Krasińska A. (sala 107)
religia
3 FM Z religia - Mitas Z. (sala 201)
7 13:20-14:05 wychowanie do życia w rodzinie
3 FM Z - Kulbacka A. (sala 111)
techniki fryzjerskie
3 FM Z fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
budowa i eksploatacja motocykli
3 FM Z motocyklista - Bucki K. (sala 211)
techniki fryzjerskie
3 FM Z fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
elektryczne i elektroniczne wyposażenie motocykli
3 FM Z motocyklista - Kopczyński J. (sala 105)
8 14:10-14:55 techniki fryzjerskie
3 FM Z fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
budowa i eksploatacja motocykli
3 FM Z motocyklista - Bucki K. (sala 211)
9 15:00-15:45

Klasa 3 R - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 matematyka
3 R - Buczkowska A. (sala 207)
matematyka
3 R - Buczkowska A. (sala 207)
matematyka
3 R - Buczkowska A. (sala 207)
1 08:00-08:45 język angielski
3 RS j.ang. - Berowska A. (sala 110)
język polski
3 R - Hazelbusz J. (sala 202)
matematyka
3 R - Buczkowska A. (sala 207)
wychowanie fizyczne
3 R - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
2 08:50-09:35 fizyka
3 RS fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
3 RS geografia - Płońska W. (sala 213)
język polski
3 R - Hazelbusz J. (sala 202)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 R - Kopczyński J. (sala 105)
wychowanie fizyczne
3 R - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
3 09:40-10:25 fizyka
3 RS fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
3 RS geografia - Płońska W. (sala 213)
fizyka
3 RS fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
3 RS geografia - Płońska W. (sala 213)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 R - Kopczyński J. (sala 105)
język polski
3 R - Hazelbusz J. (sala 202)
4 10:40-11:25 język polski
3 R - Hazelbusz J. (sala 202)
historia i społeczeństwo
3 R - Sonnenfeld R. (sala 102)
etyka
3 R etyka - Hazelbusz J. (sala 202)
religia
3 R religia - Mitas Z. (sala 201)
etyka
3 R etyka - Hazelbusz J. (sala 202)
religia
3 R religia - Mitas Z. (sala 201)
5 11:35-12:20 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
3 R - Krasińska A. (sala 107)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 R - Kopczyński J. (sala 105)
zajęcia z wychowawcą
3 R - Hazelbusz J. (sala 202)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 R - Kopczyński J. (sala 105)
6 12:30-13:15 matematyka
3 R - Buczkowska A. (sala 207)
język niemiecki
3 RS j.niem. R - Hohmann A. (sala 103)
język angielski
3 R j.ang. R - Berowska A. (sala 110)
wychowanie fizyczne
3 R - Kulbacki K. (siłownia)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 R - Kopczyński J. (sala 105)
7 13:20-14:05 wychowanie do życia w rodzinie
3 R - Kulbacka A. (sala 111)
język niemiecki
3 RS j.niem. R - Hohmann A. (sala 103)
język angielski
3 R j.ang. R - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki 2
3 R j.niem. - Hohmann A. (sala 103)
8 14:10-14:55 przepisy ruchu drogowego
3 R - Szachulski S. (sala 214)
9 15:00-15:45

Klasa 3 S - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 S - Kopczyński J. (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 S - Kopczyński J. (sala 105)
1 08:00-08:45 język angielski
3 RS j.ang. - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki 2
3 S j.niem - Hohmann A. (sala 103)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 S - Kopczyński J. (sala 105)
matematyka
3 S - Buczkowska A. (sala 207)
język polski
3 S - Orzechowska M. (sala 202)
2 08:50-09:35 fizyka
3 RS fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
3 RS geografia - Płońska W. (sala 213)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 S - Kopczyński J. (sala 105)
matematyka
3 S - Buczkowska A. (sala 207)
język polski
3 S - Orzechowska M. (sala 202)
3 09:40-10:25 fizyka
3 RS fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
3 RS geografia - Płońska W. (sala 213)
fizyka
3 RS fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
3 RS geografia - Płońska W. (sala 213)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 S - Kopczyński J. (sala 105)
matematyka
3 S - Buczkowska A. (sala 207)
4 10:40-11:25 matematyka
3 S - Buczkowska A. (sala 207)
religia
3 S religia - Mitas Z. (sala 201)
historia i społeczeństwo
3 S - Sonnenfeld R. (sala 102)
matematyka
3 S - Buczkowska A. (sala 207)
5 11:35-12:20 wychowanie fizyczne
3 S - Kulbacki K. (siłownia)
język polski
3 S - Orzechowska M. (sala 204)
język angielski
3 S j.ang. R - Berowska A. (sala 110)
religia
3 S religia - Mitas Z. (sala 201)
6 12:30-13:15 wychowanie fizyczne
3 S - Kulbacki K. (siłownia)
język niemiecki
3 RS j.niem. R - Hohmann A. (sala 103)
język angielski
3 S j.ang. R - Berowska A. (sala 110)
zajęcia z wychowawcą
3 S - Berowska A. (sala 110)
7 13:20-14:05 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
3 S - Krasińska A. (sala 105)
język niemiecki
3 RS j.niem. R - Hohmann A. (sala 103)
wychowanie fizyczne
3 S - Kulbacki K. (siłownia)
8 14:10-14:55 język polski
3 S - Orzechowska M. (sala 204)
9 15:00-15:45 przepisy ruchu drogowego
3 S - Szachulski S. (sala 214)

Klasa 4 R - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
4 R - Krasińska A. (sala 107)
matematyka
4 R - Zdunek J. (sala 211)
matematyka
4 R - Zdunek J. (sala 211)
1 08:00-08:45 zajęcia z wychowawcą
4 R - Krasińska A. (sala 107)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
4 R - Krasińska A. (sala 107)
matematyka
4 R - Zdunek J. (sala 211)
2 08:50-09:35 język polski
4 R - Hazelbusz J. (sala 202)
fizyka
4 RS fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
4 RS geografia - Płońska W. (sala 213)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
4 R - Krasińska A. (sala 107)
matematyka
4 R - Zdunek J. (sala 211)
3 09:40-10:25 religia
4 R religia - Mitas Z. (sala 201)
język polski
4 R - Hazelbusz J. (sala 202)
historia i społeczeństwo
4 R - Sonnenfeld R. (sala 102)
fizyka
4 RS fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
4 RS geografia - Płońska W. (sala 213)
4 10:40-11:25 wychowanie fizyczne
4 R - Kulbacki K. (siłownia)
język polski
4 R - Hazelbusz J. (sala 202)
religia
4 R religia - Mitas Z. (sala 201)
język angielski zawodowy
4 RS j.ang. zaw. - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki zawodowy
4 RS j.niem.zaw. - Hohmann A. (sala 103)
5 11:35-12:20 język angielski
4 RS j.ang R - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
4 RS j.niem R - Piksa A. (sala 6)
język angielski
4 RS j.ang R - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
4 RS j.niem R - Piksa A. (sala 6)
język angielski zawodowy
4 RS j.ang. zaw. - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki zawodowy
4 RS j.niem.zaw. - Hohmann A. (sala 103)
6 12:30-13:15 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
4 R - Krasińska A. (sala 107)
wychowanie fizyczne
4 R - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
język polski
4 R - Hazelbusz J. (sala 202)
7 13:20-14:05 wychowanie fizyczne
4 R - Kulbacki K. (siłownia)
8 14:10-14:55 język angielski 2
4 RS j.ang - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
4 RS j.niem - Hohmann A. (sala 103)
9 15:00-15:45

Klasa 4 S - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
4 S - Buczkowska A. (sala 207)
2 08:50-09:35 fizyka
4 RS fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
4 RS geografia - Płońska W. (sala 213)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
4 S - Krasińska A. (sala 107)
zajęcia z wychowawcą
4 S - Buczkowska A. (sala 207)
3 09:40-10:25 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
4 S - Krasińska A. (sala 107)
matematyka
4 S - Buczkowska A. (sala 207)
wychowanie fizyczne
4 S - Kulbacki K. (siłownia)
fizyka
4 RS fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
4 RS geografia - Płońska W. (sala 213)
4 10:40-11:25 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
4 S - Krasińska A. (sala 107)
matematyka
4 S - Buczkowska A. (sala 207)
historia i społeczeństwo
4 S - Sonnenfeld R. (sala 102)
język angielski zawodowy
4 RS j.ang. zaw. - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki zawodowy
4 RS j.niem.zaw. - Hohmann A. (sala 103)
5 11:35-12:20 język angielski
4 RS j.ang R - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
4 RS j.niem R - Piksa A. (sala 6)
język angielski
4 RS j.ang R - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
4 RS j.niem R - Piksa A. (sala 6)
matematyka
4 S - Buczkowska A. (sala 207)
język angielski zawodowy
4 RS j.ang. zaw. - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki zawodowy
4 RS j.niem.zaw. - Hohmann A. (sala 103)
6 12:30-13:15 religia
4 S religia - Mitas Z. (sala 201)
język polski
4 S - Orzechowska M. (sala 204)
język polski
4 S - Orzechowska M. (sala 204)
7 13:20-14:05 wychowanie fizyczne
4 S - Kulbacki K. (siłownia)
język polski
4 S - Orzechowska M. (sala 204)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
4 S - Krasińska A. (sala 107)
8 14:10-14:55 wychowanie fizyczne
4 S - Kulbacki K. (siłownia)
język angielski 2
4 RS j.ang - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
4 RS j.niem - Hohmann A. (sala 103)
religia
4 S religia - Mitas Z. (sala 201)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Berowska Aneta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 podstawy przedsiębiorczości
2 FM (sala 110)
1 08:00-08:45 język angielski
3 RS j.ang. (sala 110)
język angielski
1 R (sala 110)
2 08:50-09:35 język angielski
1 R (sala 110)
język angielski zawodowy
3 FM Z fryzjer (sala 110)
3 09:40-10:25 podstawy przedsiębiorczości
1 R (sala 110)
podstawy przedsiębiorczości
2 BE (sala 110)
język angielski zawodowy
3 FM Z fryzjer (sala 110)
4 10:40-11:25 podstawy przedsiębiorczości
1 R (sala 110)
język angielski zawodowy
4 RS j.ang. zaw. (sala 110)
5 11:35-12:20 język angielski
4 RS j.ang R (sala 110)
język angielski
4 RS j.ang R (sala 110)
język angielski
3 S j.ang. R (sala 110)
podstawy przedsiębiorczości
2 BE (sala 110)
język angielski zawodowy
4 RS j.ang. zaw. (sala 110)
6 12:30-13:15 język angielski
3 R j.ang. R (sala 110)
język angielski
3 S j.ang. R (sala 110)
zajęcia z wychowawcą
3 S (sala 110)
7 13:20-14:05 język angielski
3 R j.ang. R (sala 110)
podstawy przedsiębiorczości
2 FM (sala 110)
8 14:10-14:55 język angielski 2
4 RS j.ang (sala 110)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Bucki Kinga - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 budowa i eksploatacja motocykli
2 FM motocyklista (sala 214)
2 08:50-09:35 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 A Z (sala 214)
budowa i eksploatacja motocykli
2 FM motocyklista (sala 214)
3 09:40-10:25 kształtowanie kompetencji zawodowych
2 FM motocyklista (sala 214)
budowa i eksploatacja motocykli
3 FM Z motocyklista (sala 214)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 A (sala 214)
4 10:40-11:25 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 R (sala 214)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 A Z (sala 214)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 R (sala 214)
5 11:35-12:20 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 A Z (sala 214)
konstrukcja pojazdów samochodowych
3 BE Z blacharz (sala 214)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 A (sala 214)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 R (sala 214)
6 12:30-13:15 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 A Z (sala 214)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 R (sala 214)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 A (sala 214)
budowa i eksploatacja motocykli
2 FM motocyklista (sala 214)
7 13:20-14:05 konstrukcja pojazdów samochodowych
3 BE Z blacharz (sala 214)
konstrukcja maszyn
1 El lakiernik (sala 214)
budowa i eksploatacja motocykli
3 FM Z motocyklista (sala 211)
budowa i eksploatacja motocykli
2 FM motocyklista (sala 214)
8 14:10-14:55 podstawy technologii i konstrukcji maszyn
1 EL elektromechanik (sala 213)
konstrukcja maszyn
1 El lakiernik (sala 214)
budowa i eksploatacja motocykli
3 FM Z motocyklista (sala 211)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Buczkowska Aleksandra - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 matematyka
3 R (sala 207)
matematyka
3 R (sala 207)
matematyka
3 R (sala 207)
1 08:00-08:45 matematyka
1 R (sala 207)
matematyka
3 S (sala 207)
matematyka
3 R (sala 207)
matematyka
4 S (sala 207)
2 08:50-09:35 matematyka
1 R (sala 207)
matematyka
3 S (sala 207)
matematyka
2 R (sala 207)
zajęcia z wychowawcą
4 S (sala 207)
3 09:40-10:25 matematyka
2 R (sala 207)
matematyka
4 S (sala 207)
matematyka
1 EL (sala 207)
matematyka
3 S (sala 207)
4 10:40-11:25 matematyka
3 S (sala 207)
matematyka
4 S (sala 207)
matematyka
2 BE (sala 207)
matematyka
3 S (sala 207)
matematyka
3 FM Z (sala 207)
5 11:35-12:20 matematyka
1 FB (sala 207)
matematyka
1 R (sala 207)
matematyka
4 S (sala 207)
matematyka
3 FM Z (sala 207)
6 12:30-13:15 matematyka
3 R (sala 207)
matematyka
1 FB (sala 207)
matematyka
2 R (sala 207)
7 13:20-14:05 matematyka
1 EL (sala 207)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Nauczyciel Grimm Grzegorz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 technologia prac lakierniczych
1 El lakiernik (sala 214)
1 08:00-08:45 technologia prac lakierniczych
1 El lakiernik (sala 214)
2 08:50-09:35 kształtowanie kompetencji zawodowych
1 El lakiernik (sala 214)
3 09:40-10:25
4 10:40-11:25
5 11:35-12:20
6 12:30-13:15
7 13:20-14:05
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Nauczyciel Hazelbusz Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
3 R (sala 202)
2 08:50-09:35 język polski
4 R (sala 202)
język polski
3 R (sala 202)
3 09:40-10:25 język polski
4 R (sala 202)
język polski
3 BE Z (sala 202)
język polski
2 R (sala 202)
język polski
3 R (sala 202)
4 10:40-11:25 język polski
3 R (sala 202)
język polski
4 R (sala 202)
język polski
3 FM Z (sala 202)
etyka
3 R etyka (sala 202)
etyka
3 R etyka (sala 202)
5 11:35-12:20 etyka
1 R etyka (sala 202)
język polski
3 A Z (sala 202)
język polski
1 EL (sala 202)
zajęcia z wychowawcą
3 R (sala 202)
etyka
2 R etyka (sala 202)
6 12:30-13:15 język polski
1 EL (sala 202)
język polski
2 R (sala 202)
język polski
4 R (sala 202)
7 13:20-14:05 etyka
2 R etyka (sala 202)
8 14:10-14:55 etyka
1 R etyka (sala 202)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Hohmann Adrianna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 język niemiecki
2 FM motocyklista (sala 103)
1 08:00-08:45 język niemiecki 2
3 S j.niem (sala 103)
język niemiecki
2 FM motocyklista (sala 103)
2 08:50-09:35 język niemiecki
1 R (sala 103)
3 09:40-10:25 język niemiecki zawodowy
3 BE Z blacharz (sala 103)
język niemiecki
1 R (sala 103)
4 10:40-11:25 język niemiecki zawodowy
3 A Z j. niem. (sala 103)
język niemiecki zawodowy
4 RS j.niem.zaw. (sala 103)
5 11:35-12:20 język niemiecki
1 FB blacharz (sala 103)
język niemiecki zawodowy
4 RS j.niem.zaw. (sala 103)
6 12:30-13:15 język niemiecki
3 RS j.niem. R (sala 103)
język niemiecki zawodowy
3 FM Z motocyklista (sala 103)
język niemiecki
2 A j. niem. (sala 103)
7 13:20-14:05 język niemiecki
3 RS j.niem. R (sala 103)
język niemiecki 2
3 R j.niem. (sala 103)
język niemiecki
2 A j. niem. (sala 103)
8 14:10-14:55 język niemiecki
4 RS j.niem (sala 103)
język niemiecki
2 R (sala 103)
język niemiecki
2 R (sala 103)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Kopczyński Jarosław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 A Z (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 S (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 S (sala 105)
1 08:00-08:45 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 A Z (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 S (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 BE elektromechanik (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 R (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 BE elektromechanik (sala 105)
2 08:50-09:35 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 BE Z elektromechanik (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 S (sala 105)
elektryczne i elektroniczne wyposażenie motocykli
2 FM motocyklista (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 R (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 BE elektromechanik (sala 105)
3 09:40-10:25 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 S (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 R (sala 105)
elektryczne i elektroniczne wyposażenie motocykli
2 FM motocyklista (sala 105)
4 10:40-11:25 podstawy elektrotechniki i elektroniki
3 BE Z elektromechanik (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 BE Z elektromechanik (sala 105)
elektryczne i elektroniczne wyposażenie motocykli
2 FM motocyklista (sala 105)
5 11:35-12:20 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 R (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 BE Z elektromechanik (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 R (sala 105)
6 12:30-13:15 podstawy elektrotechniki i elektroniki
3 BE Z elektromechanik (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 R (sala 105)
7 13:20-14:05 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 A Z (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 R (sala 105)
elektryczne i elektroniczne wyposażenie motocykli
3 FM Z motocyklista (sala 105)
8 14:10-14:55 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 R (sala 105)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Krasińska Aneta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
4 R (sala 107)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
3 BE Z elektromechanik (sala 107)
1 08:00-08:45 zajęcia z wychowawcą
4 R (sala 107)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
4 R (sala 107)
2 08:50-09:35 obsługa klienta w warsztacie blacharskim
3 BE Z blacharz (sala 107)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
4 R (sala 107)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
4 S (sala 107)
3 09:40-10:25 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
4 S (sala 107)
zarządzanie salonem fryzjerskim
3 FM Z fryzjer (sala 107)
4 10:40-11:25 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
4 S (sala 107)
bezpieczeństwo i higiena pracy
1 FB blacharz (sala 107)
bezpieczeństwo pracy
2 R (sala 107)
podstawy przedsiębiorczości
2 A (sala 107)
5 11:35-12:20 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
3 R (sala 107)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
3 BE Z elektromechanik (sala 107)
obsługa klienta w warsztacie blacharskim
3 BE Z blacharz (sala 107)
podstawy przedsiębiorczości
2 A (sala 107)
6 12:30-13:15 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
4 R (sala 107)
bezpieczeństwo pracy
1 A (sala 107)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
2 A (sala 107)
działalność gospodarcza w branży motoryzacyjnej
3 FM Z motocyklista (sala 107)
7 13:20-14:05 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
3 S (sala 105)
bezpieczeństwo pracy
1 EL elektromechanik (sala 107)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
2 A (sala 107)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
4 S (sala 107)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Nauczyciel Kulbacka Alina - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wychowanie do życia w rodzinie
1 R (sala 111)
wychowanie do życia w rodzinie
2 R (sala 111)
1 08:00-08:45 wychowanie do życia w rodzinie
2 FM (sala 102)
2 08:50-09:35 wychowanie do życia w rodzinie
3 BE Z (sala 111)
3 09:40-10:25 zajęcia z wychowawcą
3 FM Z (sala 111)
4 10:40-11:25
5 11:35-12:20
6 12:30-13:15 kształtowanie kompetencji zawodowych
1 FB fryzjer (sala 102)
7 13:20-14:05 wychowanie do życia w rodzinie
3 R (sala 111)
higiena i bezpieczeństwo pracy
1 FB fryzjer (sala 102)
wychowanie do życia w rodzinie
3 FM Z (sala 111)
higiena i bezpieczeństwo pracy
2 FM fryzjer (sala 111)
8 14:10-14:55 wychowanie do życia w rodzinie
1 A (sala 111)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 R (sala 111)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Kulbacki Konrad - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
3 BE Z (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 R (sala gimnastyczna)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
3 BE Z (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 R (sala gimnastyczna)
3 09:40-10:25 wychowanie fizyczne
1 A (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
1 A (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 S (siłownia)
4 10:40-11:25 wychowanie fizyczne
4 R (siłownia)
wychowanie fizyczne
1 A (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 FM Z (siłownia)
5 11:35-12:20 wychowanie fizyczne
3 S (siłownia)
wychowanie fizyczne
1 EL (siłownia)
wychowanie fizyczne
3 FM Z (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 FM Z (siłownia)
6 12:30-13:15 wychowanie fizyczne
3 S (siłownia)
wychowanie fizyczne
4 R (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 BE Z (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 R (siłownia)
7 13:20-14:05 wychowanie fizyczne
4 S (siłownia)
wychowanie fizyczne
4 R (siłownia)
wychowanie fizyczne
1 EL (siłownia)
wychowanie fizyczne
3 S (siłownia)
8 14:10-14:55 wychowanie fizyczne
4 S (siłownia)
wychowanie fizyczne
1 EL (siłownia)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Laburda Jacek - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R (sala 202)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R (sala 107)
2 08:50-09:35 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R (sala 202)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R (sala 107)
3 09:40-10:25
4 10:40-11:25
5 11:35-12:20
6 12:30-13:15
7 13:20-14:05
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Nauczyciel Malkusz Izabela - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 technologia i konstrukcja maszyn
1 EL elektromechanik (sala 12)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
1 A (sala 12)
technologia i konstrukcja maszyn
1 EL elektromechanik (sala 12)
2 08:50-09:35 podstawy technologii i konstrukcji maszyn
1 A (sala 12)
podstawy konstrukcji maszyn
1 El lakiernik (sala 12)
technologia i konstrukcja maszyn
1 EL elektromechanik (sala 12)
3 09:40-10:25 podstawy technologii i konstrukcji maszyn
1 A (sala 12)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 R (sala 12)
technologia i konstrukcja maszyn
2 R (sala 12)
4 10:40-11:25 zajęcia z wychowawcą
1 EL (sala 12)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 R (sala 12)
technologia i konstrukcja maszyn
2 R (sala 12)
5 11:35-12:20 podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 BE elektromechanik (sala 12)
podstawy konstrukcji maszyn
2 FM motocyklista (sala 12)
6 12:30-13:15 technologia i konstrukcja maszyn
1 R (sala 12)
rysunek techniczny
1 FB blacharz (sala 12)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 BE elektromechanik (sala 12)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 R (sala 12)
7 13:20-14:05 technologia i konstrukcja maszyn
1 R (sala 12)
rysunek techniczny
1 FB blacharz (sala 12)
podstawy konstrukcji maszyn
2 FM motocyklista (sala 12)
technologia i konstrukcja maszyn
2 R (sala 12)
8 14:10-14:55 podstawy konstrukcji maszyn
1 El lakiernik (sala 12)
kształtowanie kompetencji zawodowych
2 BE elektromechanik (sala 12)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Mitas Zenon - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 religia
1 A religia (sala 201)
2 08:50-09:35 religia
1 EL religia (sala 201)
religia
1 FB religia (sala 201)
religia
2 A religia (sala 201)
3 09:40-10:25 religia
4 R religia (sala 201)
religia
3 A Z religia (sala 201)
religia
2 BE religia (sala 201)
4 10:40-11:25 religia
3 BE Z religia (sala 201)
religia
3 S religia (sala 201)
religia
4 R religia (sala 201)
religia
3 R religia (sala 201)
religia
3 R religia (sala 201)
5 11:35-12:20 religia
1 R religia (sala 201)
religia
1 A religia (sala 201)
religia
2 FM religia (sala 201)
religia
3 S religia (sala 201)
religia
2 R religia (sala 201)
6 12:30-13:15 religia
4 S religia (sala 201)
religia
1 EL religia (sala 201)
religia
3 FM Z religia (sala 201)
7 13:20-14:05 religia
2 R religia (sala 201)
religia
1 FB religia (sala 201)
8 14:10-14:55 religia
1 R religia (sala 201)
religia
4 S religia (sala 201)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Nawrat Jolanta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35 fizyka
3 RS fizyka (sala 209)
fizyka
4 RS fizyka (sala 209)
chemia
1 FB (sala 209)
3 09:40-10:25 fizyka
3 RS fizyka (sala 209)
fizyka
3 RS fizyka (sala 209)
chemia
1 R (sala 209)
fizyka
4 RS fizyka (sala 209)
4 10:40-11:25 fizyka
1 FB (sala 209)
chemia
1 EL (sala 209)
5 11:35-12:20 fizyka
1 EL (sala 209)
fizyka
2 R fizyka (sala 209)
6 12:30-13:15 zajęcia z wychowawcą
2 R (sala 209)
fizyka
1 A (sala 209)
7 13:20-14:05 chemia
1 A (sala 209)
8 14:10-14:55 fizyka
1 R (sala 209)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Nowakowska Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 biologia
1 FB (sala 111)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 A (sala 111)
2 08:50-09:35 biologia
1 A (sala 111)
3 09:40-10:25 biologia
1 EL (sala 111)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 EL (sala 111)
4 10:40-11:25
5 11:35-12:20 edukacja dla bezpieczeństwa
1 FB (sala 111)
6 12:30-13:15 biologia
1 R (sala 111)
7 13:20-14:05 zajęcia z wychowawcą
2 BE (sala 111)
8 14:10-14:55 zajęcia z wychowawcą
2 A (sala 111)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Orzechowska Marzena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
1 FB (sala 204)
język polski
3 S (sala 202)
2 08:50-09:35 język polski
1 R (sala 204)
język polski
2 BE (sala 204)
język polski
3 S (sala 202)
3 09:40-10:25 język polski
1 R (sala 204)
język polski
2 A (sala 204)
język polski
2 BE (sala 204)
4 10:40-11:25 język polski
1 FB (sala 204)
język polski
2 FM (sala 204)
język polski
2 FM (sala 204)
5 11:35-12:20 język polski
3 S (sala 204)
język polski
1 A (sala 204)
wiedza o kulturze
2 R (sala 204)
6 12:30-13:15 język polski
4 S (sala 204)
język polski
4 S (sala 204)
7 13:20-14:05 język polski
1 A (sala 204)
język polski
4 S (sala 204)
język polski
2 A (sala 204)
zajęcia z wychowawcą
1 R (sala 204)
8 14:10-14:55 język polski
3 S (sala 204)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Piksa Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język niemiecki
2 BE blacharz (sala 6)
2 08:50-09:35 język niemiecki
2 BE blacharz (sala 6)
3 09:40-10:25 język niemiecki
3 BE Z blacharz (sala 6)
język niemiecki
3 FM Z motocyklista (sala 6)
4 10:40-11:25 język niemiecki
3 A Z j. niem. (sala 6)
5 11:35-12:20 język niemiecki
4 RS j.niem R (sala 6)
język niemiecki
4 RS j.niem R (sala 6)
6 12:30-13:15 zajęcia z wychowawcą
3 BE Z (sala 6)
język niemiecki
1 El lakiernik (sala 6)
7 13:20-14:05 język niemiecki
1 A j. niem. (sala 6)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Nauczyciel Płońska Wioletta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 informatyka
1 A inf. gr. 2 (sala 206)
informatyka
1 A inf. gr. 1 (sala 206)
1 08:00-08:45 informatyka
1 R inf. gr.2 (sala 206)
informatyka
1 FB fryzjer (sala 213)
informatyka
1 El lakiernik (sala 206)
informatyka
1 R inf. gr.1 (sala 206)
2 08:50-09:35 geografia
3 RS geografia (sala 213)
geografia
4 RS geografia (sala 213)
informatyka
1 EL elektromechanik (sala 206)
3 09:40-10:25 geografia
3 RS geografia (sala 213)
geografia
3 RS geografia (sala 213)
geografia
1 FB (sala 213)
geografia
4 RS geografia (sala 213)
4 10:40-11:25 geografia
1 EL (sala 213)
geografia
1 A (sala 213)
5 11:35-12:20 geografia
1 R (sala 213)
geografia
2 R geografia (sala 213)
6 12:30-13:15 informatyka
1 FB blacharz (sala 206)
7 13:20-14:05
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Nauczyciel Schwengler Danuta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 podstawy fryzjerstwa
1 FB fryzjer (sala 113)
1 08:00-08:45 techniki fryzjerskie
3 FM Z fryzjer (sala 113)
2 08:50-09:35 podstawy fryzjerstwa
2 FM fryzjer (sala 113)
3 09:40-10:25 kształtowanie kompetencji zawodowych
2 FM fryzjer (sala 113)
4 10:40-11:25 podstawy fryzjerstwa
1 FB fryzjer (sala 113)
techniki fryzjerskie
2 FM fryzjer (sala 113)
5 11:35-12:20 techniki fryzjerskie
2 FM fryzjer (sala 113)
6 12:30-13:15 techniki fryzjerskie
1 FB fryzjer (sala 113)
techniki fryzjerskie
3 FM Z fryzjer (sala 113)
techniki fryzjerskie
2 FM fryzjer (sala 113)
7 13:20-14:05 techniki fryzjerskie
1 FB fryzjer (sala 113)
techniki fryzjerskie
3 FM Z fryzjer (sala 113)
techniki fryzjerskie
3 FM Z fryzjer (sala 113)
8 14:10-14:55 techniki fryzjerskie
1 FB fryzjer (sala 113)
techniki fryzjerskie
3 FM Z fryzjer (sala 113)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Smolińska Ewa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:40-10:25
4 10:40-11:25 technologia napraw blacharskich
3 BE Z blacharz (sala 111)
technologia napraw blacharskich
3 BE Z blacharz (sala 111)
5 11:35-12:20 technologia napraw blacharskich
2 BE blacharz (sala 214)
6 12:30-13:15 technologia napraw blacharskich
3 BE Z blacharz (sala 111)
technologia napraw blacharskich
2 BE blacharz (sala 214)
kształtowanie kompetencji zawodowych
2 BE blacharz (sala 105)
7 13:20-14:05 technologia napraw blacharskich
2 BE blacharz (sala 105)
8 14:10-14:55 technologia napraw blacharskich
1 FB blacharz (sala 111)
technologia napraw blacharskich
2 BE blacharz (sala 105)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Sonnenfeld Radosław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 historia
1 EL (sala 102)
2 08:50-09:35 historia
2 R (sala 104)
wiedza o społeczeństwie
3 A Z (sala 102)
wiedza o społeczeństwie
3 FM Z (sala 102)
zajęcia z wychowawcą
2 FM (sala 102)
3 09:40-10:25 historia
1 FB (sala 102)
historia i społeczeństwo
4 R (sala 102)
4 10:40-11:25 historia
1 R (sala 102)
historia i społeczeństwo
3 R (sala 102)
historia i społeczeństwo
3 S (sala 102)
historia i społeczeństwo
4 S (sala 102)
historia
2 BE (sala 102)
5 11:35-12:20 wiedza o społeczeństwie
3 BE Z (sala 102)
historia
2 A (sala 102)
6 12:30-13:15 historia
2 FM (sala 102)
7 13:20-14:05 wiedza o społeczeństwie
1 R (sala 102)
8 14:10-14:55 historia
1 A (sala 102)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Stefanowska Izabela - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 język angielski
2 R (sala 104)
1 08:00-08:45 język angielski
2 R (sala 104)
język angielski
2 A j. ang. (sala 104)
2 08:50-09:35 język angielski
2 A j. ang. (sala 104)
3 09:40-10:25 język angielski zawodowy
3 BE Z elektromechanik (sala 104)
język angielski
3 BE Z elektromechanik (sala 104)
język angielski
2 FM fryzjer (sala 104)
4 10:40-11:25 język angielski zawodowy
3 A Z j. ang. (sala 104)
język angielski
3 A Z j. ang. (sala 104)
5 11:35-12:20 język angielski
1 FB fryzjer (sala 104)
6 12:30-13:15 język angielski
1 EL elektromechanik (sala 104)
język angielski
3 FM Z fryzjer (sala 104)
język angielski
2 BE elektromechanik (sala 104)
7 13:20-14:05 język angielski
1 A j. ang. (sala 104)
język angielski zawodowy
2 FM fryzjer (sala 104)
język angielski
2 BE elektromechanik (sala 104)
8 14:10-14:55 zajęcia z wychowawcą
1 A (sala 104)
język angielski
2 FM fryzjer (sala 104)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Szachulski Sławomir - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:40-10:25
4 10:40-11:25 przepisy ruchu drogowego
2 BE elektromechanik (sala 214)
5 11:35-12:20
6 12:30-13:15
7 13:20-14:05
8 14:10-14:55 przepisy ruchu drogowego
3 R (sala 214)
przepisy ruchu drogowego
2 FM motocyklista (sala 214)
9 15:00-15:45 przepisy ruchu drogowego
3 S (sala 214)
przepisy ruchu drogowego
2 A (sala 214)

Nauczyciel Wieczorek Henryk - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:40-10:25
4 10:40-11:25
5 11:35-12:20
6 12:30-13:15
7 13:20-14:05 podstawy elektrotechniki i elektroniki
2 BE elektromechanik (Warsztat)
8 14:10-14:55 podstawy elektrotechniki i elektroniki
2 BE elektromechanik (Warsztat)
9 15:00-15:45 podstawy elektrotechniki i elektroniki
2 BE elektromechanik (Warsztat)

Nauczyciel Wójcik Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
2 BE (sala gimnastyczna)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
1 FB (siłownia)
wychowanie fizyczne
2 BE (sala gimnastyczna)
3 09:40-10:25 wychowanie fizyczne
1 FB (siłownia)
wychowanie fizyczne
2 A (sala gimnastyczna)
4 10:40-11:25 wychowanie fizyczne
2 R (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
2 A (siłownia)
wychowanie fizyczne
2 A (sala gimnastyczna)
5 11:35-12:20 wychowanie fizyczne
2 R (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 A Z (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
2 FM (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
2 BE (sala gimnastyczna)
6 12:30-13:15 wychowanie fizyczne
3 A Z (siłownia)
wychowanie fizyczne
3 A Z (siłownia)
wychowanie fizyczne
2 FM (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
1 R (sala gimnastyczna)
7 13:20-14:05 wychowanie fizyczne
1 R (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
2 R (sala gimnastyczna)
8 14:10-14:55 wychowanie fizyczne
1 R (siłownia)
wychowanie fizyczne
1 FB (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
2 FM (sala gimnastyczna)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Zdunek Justyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 kształtowanie kompetencji zawodowych
1 A (sala 211)
matematyka
4 R (sala 211)
matematyka
4 R (sala 211)
1 08:00-08:45 matematyka
3 BE Z (sala 211)
kształtowanie kompetencji zawodowych
1 FB blacharz (sala 211)
matematyka
3 BE Z (sala 211)
matematyka
2 A (sala 211)
matematyka
4 R (sala 211)
2 08:50-09:35 matematyka
3 A Z (sala 211)
kształtowanie kompetencji zawodowych
1 EL elektromechanik (sala 211)
matematyka
1 A (sala 211)
kształtowanie kompetencji zawodowych
2 A (sala 211)
matematyka
4 R (sala 211)
3 09:40-10:25 matematyka
3 A Z (sala 211)
zajęcia z wychowawcą
3 A Z (sala 211)
matematyka
2 FM (sala 211)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 EL elektromechanik (sala 211)
4 10:40-11:25 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 A (sala 211)
konstrukcja pojazdów samochodowych
2 BE blacharz (sala 211)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 EL elektromechanik (sala 211)
5 11:35-12:20 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 A (sala 211)
6 12:30-13:15 matematyka
1 A (sala 211)
konstrukcja pojazdów samochodowych
2 BE blacharz (sala 211)
7 13:20-14:05 konstrukcja pojazdów samochodowych
1 FB blacharz (sala 211)
8 14:10-14:55 konstrukcja pojazdów samochodowych
1 FB blacharz (sala 211)
9 15:00-15:45