Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 A g » 1 A p » 1 BE p » 1 CF p » 1 FL g » 1 R g » 1 S p » 2 A » 2 EL » 2 FB » 2 R » 3 A » 3 BE » 3 FM » 3 R » 4 R

Plany nauczycieli

» Berowska A. » Blicharska A. » Bucki K. » Buczkowska A. » Ciereszko I. » Grimm G. » Hazelbusz J. » Hohmann A. » Kamyk E. » Karwacka S. » Kopczyński J. » Krasińska A. » Kulbacki K. » Laburda J. » Malkusz I. » Mitas Z. » Nawrat J. » Nowakowska A. » Orzechowska M. » Piksa A. » Pikulińska-Pyka K. » Płońska W. » Schwengler D. » Smolińska E. » Sonnenfeld R. » Syrek B. » Szachulski S. » Toczkowska . » Urbańczyk M. » Wójcik K. » Zdunek J.

Klasa 1 A g - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 informatyka
1 A g inf. 1 - Malkusz I. (sala 206)
religia
1 A g religia - Mitas Z. (sala 202)
1 08:00-08:45 biologia
1 A g - Nowakowska A. (sala 111)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 A g - Zdunek J. (sala 211)
zajęcia z wychowawcą
1 A g - Piksa A. (sala 104)
2 08:50-09:35 kształtowanie kompetencji zawodowych
1 A g - Malkusz I. (sala 12)
matematyka
1 A g - Buczkowska A. (sala 207)
podstawy konstrukcji maszyn
1 A g - Karwacka S. (sala 214)
3 09:40-10:25 matematyka
1 A g - Buczkowska A. (sala 207)
podstawy konstrukcji maszyn
1 A g - Karwacka S. (sala 214)
język polski
1 A g - Orzechowska M. (sala 204)
4 10:40-11:25 wychowanie fizyczne
1 A g - Kulbacki K. (siłownia)
język angielski
1 A g angielski - Pikulińska-Pyka K. (sala 6)
język niemiecki
1 A g niemiecki - Piksa A. (sala 104)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 A g - Zdunek J. (sala 211)
5 11:35-12:20 edukacja dla bezpieczeństwa
1 A g - Nowakowska A. (sala 111)
język polski
1 A g - Orzechowska M. (sala 204)
wychowanie fizyczne
1 A g - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
6 12:30-13:15 bezpieczeństwo pracy
1 A g - Karwacka S. (sala 214)
podstawy konstrukcji maszyn
1 A g - Karwacka S. (sala 214)
wychowanie fizyczne
1 A g - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
7 13:20-14:05 chemia
1 A g - Nawrat J. (sala 209)
historia
1 A g - Sonnenfeld R. (sala 102)
geografia
1 A g - Płońska W. (sala 213)
8 14:10-14:55 fizyka
1 A g - Nawrat J. (sala 209)
informatyka
1 A g inf. 2 - Malkusz I. (sala 206)
9 15:00-15:45

Klasa 1 A p - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 matematyka
1 A p - Zdunek J. (sala 211)
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
1 A p WF - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
1 AC p WF - Ciereszko I. (orlik)
informatyka
1 A p inf.1 - Malkusz I. (sala 206)
matematyka
1 A p - Zdunek J. (sala 211)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
1 A p WF - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
1 AC p WF - Ciereszko I. (siłownia)
podstawy przedsiębiorczości
1 A p - Krasińska A. (sala 107)
język angielski
1 A p angielski - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
1 A p niemiecki - Piksa A. (sala 104)
3 09:40-10:25 geografia
1 A p - Płońska W. (sala 213)
historia
1 A p - Sonnenfeld R. (sala 102)
zajęcia z wychowawcą
1 A p - Zdunek J. (sala 211)
4 10:40-11:25 fizyka
1 A p - Nawrat J. (sala 209)
język angielski
1 A p angielski - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
1 A p niemiecki - Piksa A. (sala 104)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 A p - Nowakowska A. (sala 111)
5 11:35-12:20 bezpieczeństwo pracy
1 A p - Karwacka S. (sala 214)
kształtowanie kompetencji zawodowych
1 A p - Zdunek J. (sala 211)
podstawy przedsiębiorczości
1 A p - Krasińska A. (sala 107)
6 12:30-13:15 podstawy konstrukcji maszyn
1 A p - Karwacka S. (sala 214)
podstawy konstrukcji maszyn
1 A p - Karwacka S. (sala 214)
religia
1 A p religia - Mitas Z. (sala 103)
7 13:20-14:05 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 A p - Zdunek J. (sala 211)
podstawy konstrukcji maszyn
1 A p - Karwacka S. (sala 214)
język polski
1 A p - Orzechowska M. (sala 204)
8 14:10-14:55 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 A p - Zdunek J. (sala 211)
wychowanie fizyczne
1 A p WF - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
1 AC p WF - Ciereszko I. (siłownia)
język polski
1 A p - Orzechowska M. (sala 204)
9 15:00-15:45 informatyka
1 A p inf.2 - Malkusz I. (sala 206)

Klasa 1 BE p - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 zajęcia z wychowawcą
1 BE p - Kopczyński J. (sala 105)
informatyka
1 BE p elektro - Płońska W. (sala 206)
1 08:00-08:45 podstawy przedsiębiorczości
1 BE p - Płońska W. (sala 103)
podstawy przedsiębiorczości
1 BE p - Płońska W. (sala 213)
matematyka
1 BE p - Buczkowska A. (sala 207)
podstawy elektrotechniki i elektroniki
1 BE p elektro - Kopczyński J. (sala 105)
2 08:50-09:35 edukacja dla bezpieczeństwa
1 BE p - Nowakowska A. (sala 111)
budowa pojazdów samochodowych
1 BE p blacharz - Zdunek J. (sala 211)
kształtowanie kompetencji zawodowych
1 BE p elektro - Kopczyński J. (sala 105)
fizyka
1 BE p - Nawrat J. (sala 209)
budowa pojazdów samochodowych
1 BE p elektro - Zdunek J. (sala 211)
3 09:40-10:25 wychowanie fizyczne
1 BE p blacharz - Syrek B. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
1 BE p elektro - Ciereszko I. (siłownia)
religia
1 BE p religia - Mitas Z. (sala 202)
biologia
1 BE p - Nowakowska A. (sala 111)
technologia i konstrukcja maszyn
1 BE p elektro - Karwacka S. (sala 214)
4 10:40-11:25 język niemiecki
1 BE p blacharz - Piksa A. (sala 104)
język angielski
1 BE p elektro - Berowska A. (sala 110)
wychowanie fizyczne
1 BE p blacharz - Syrek B. (sala gimnastyczna)
technologia i konstrukcja maszyn
1 BE p elektro - Karwacka S. (sala 214)
budowa pojazdów samochodowych
1 BE p blacharz - Zdunek J. (sala 211)
podstawy konstrukcji maszyn
1 BE p elektro - Smolińska E. (sala 107)
technologia i konstrukcja maszyn
1 BE p elektro - Karwacka S. (sala 214)
5 11:35-12:20 matematyka
1 BE p - Buczkowska A. (sala 207)
wychowanie fizyczne
1 BE p blacharz - Syrek B. (sala gimnastyczna)
bezpieczeństwo pracy
1 BE p elektro - Karwacka S. (sala 214)
rysunek techniczny
1 BE p blacharz - Smolińska E. (sala 12)
wychowanie fizyczne
1 BE p elektro - Ciereszko I. (siłownia)
6 12:30-13:15 historia
1 BE p - Sonnenfeld R. (sala 102)
język niemiecki
1 BE p blacharz - Piksa A. (sala 104)
język angielski
1 BE p elektro - Berowska A. (sala 110)
rysunek techniczny
1 BE p blacharz - Smolińska E. (sala 12)
wychowanie fizyczne
1 BE p elektro - Ciereszko I. (siłownia)
7 13:20-14:05 technologia napraw blacharskich
1 BE p blacharz - Smolińska E. (sala 209)
język polski
1 BE p - Orzechowska M. (sala 204)
bezpieczeństwo i higiena pracy
1 BE p blacharz - Karwacka S. (sala 214)
8 14:10-14:55 kształtowanie kompetencji zawodowych
1 BE p blacharz - Smolińska E. (sala 209)
język polski
1 BE p - Orzechowska M. (sala 204)
informatyka
1 BE p blacharz - Płońska W. (sala 206)
9 15:00-15:45

Klasa 1 CF p - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wychowanie fizyczne
1 CF p fryzjer - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
bezpieczeństwo pracy
1 CF p mechanik - Karwacka S. (sala 214)
techniki fryzjerskie
1 CF p fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
1 AC p WF - Ciereszko I. (orlik)
kształtowanie kompetencji zawodowych
1 CF p fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
podstawy fryzjerstwa
1 CF p fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 CF p mechanik - Zdunek J. (sala 211)
techniki fryzjerskie
1 CF p fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
podstawy konstrukcji maszyn
1 CF p mechanik - Karwacka S. (sala 214)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
1 AC p WF - Ciereszko I. (siłownia)
higiena i bezpieczeństwo pracy
1 CF p fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
podstawy fryzjerstwa
1 CF p fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
informatyka
1 CF p mechanik - Malkusz I. (sala 206)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 CF p - Nowakowska A. (sala 111)
3 09:40-10:25 chemia
1 CF p - Nawrat J. (sala 209)
techniki fryzjerskie
1 CF p fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
kształtowanie kompetencji zawodowych
1 CF p mechanik - Malkusz I. (sala 12)
wychowanie fizyczne
1 CF p fryzjer - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
podstawy konstrukcji maszyn
1 CF p mechanik - Karwacka S. (sala 214)
4 10:40-11:25 historia
1 CF p - Sonnenfeld R. (sala 102)
język polski
1 CF p - Orzechowska M. (sala 204)
wychowanie fizyczne
1 CF p fryzjer - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
podstawy konstrukcji maszyn
1 CF p mechanik - Karwacka S. (sala 214)
5 11:35-12:20 religia
1 CF p religia - Mitas Z. (sala 204)
podstawy przedsiębiorczości
1 CF p - Krasińska A. (sala 107)
język angielski
1 CF p fryzjer - Pikulińska-Pyka K. (sala 6)
język niemiecki
1 CF p mechanik - Piksa A. (sala 104)
6 12:30-13:15 język angielski
1 CF p fryzjer - Pikulińska-Pyka K. (sala 6)
język niemiecki
1 CF p mechanik - Piksa A. (sala 104)
język polski
1 CF p - Orzechowska M. (sala 204)
podstawy przedsiębiorczości
1 CF p - Krasińska A. (sala 107)
7 13:20-14:05 matematyka
1 CF p - Buczkowska A. (sala 207)
biologia
1 CF p - Nowakowska A. (sala 111)
matematyka
1 CF p - Buczkowska A. (sala 207)
8 14:10-14:55 zajęcia z wychowawcą
1 CF p - Orzechowska M. (sala 204)
wychowanie fizyczne
1 AC p WF - Ciereszko I. (siłownia)
informatyka
1 CF p fryzjer - Malkusz I. (sala 206)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 CF p mechanik - Zdunek J. (sala 211)
9 15:00-15:45

Klasa 1 FL g - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 techniki fryzjerskie
1 FL g fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
technologia prac lakierniczych
1 FL g lakiernik - Grimm G. (sala 103)
1 08:00-08:45 język niemiecki
1 FL g - Piksa A. (sala 104)
język polski
1 FL g - Hazelbusz J. (sala 202)
techniki fryzjerskie
1 FL g fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
technologia prac lakierniczych
1 FL g lakiernik - Grimm G. (sala 103)
2 08:50-09:35 higiena i bezpieczeństwo pracy
1 FL g fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
bezpieczeństwo i higiena pracy
1 FL g lakiernik - Karwacka S. (sala 214)
zajęcia z wychowawcą
1 FL g - Kamyk E. (sala 204)
techniki fryzjerskie
1 FL g fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
informatyka
1 FL g lakiernik - Płońska W. (sala 206)
3 09:40-10:25 informatyka
1 FL g fryzjer - Płońska W. (sala 206)
kształtowanie kompetencji zawodowych
1 FL g lakiernik - Grimm G. (sala 204)
chemia
1 FL g - Nawrat J. (sala 209)
religia
1 FL g religia - Mitas Z. (sala 104)
4 10:40-11:25 kształtowanie kompetencji zawodowych
1 FL g fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
Podstawy technik wytwarzania
1 FL g lakiernik - Grimm G. (sala 12)
historia
1 FL g - Sonnenfeld R. (sala 102)
wychowanie fizyczne
1 FL g - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
5 11:35-12:20 fizyka
1 FL g - Nawrat J. (sala 209)
wychowanie fizyczne
1 FL g - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
matematyka
1 FL g - Zdunek J. (sala 211)
6 12:30-13:15 matematyka
1 FL g - Zdunek J. (sala 211)
wychowanie fizyczne
1 FL g - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
geografia
1 FL g - Płońska W. (sala 213)
7 13:20-14:05 biologia
1 FL g - Nowakowska A. (sala 111)
podstawy fryzjerstwa
1 FL g fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
podstawy konstrukcji maszyn
1 FL g lakiernik - Karwacka S. (sala 214)
język polski
1 FL g - Hazelbusz J. (sala 202)
8 14:10-14:55 edukacja dla bezpieczeństwa
1 FL g - Nowakowska A. (sala 111)
podstawy fryzjerstwa
1 FL g fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
podstawy konstrukcji maszyn
1 FL g lakiernik - Karwacka S. (sala 214)
9 15:00-15:45

Klasa 1 R g - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język angielski
1 R g ang. gr.1 - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
1 R g niemiecki gr.2 - Hohmann A. (sala 103)
informatyka
1 R g inf.1 - Malkusz I. (sala 206)
matematyka
1 R g - Buczkowska A. (sala 207)
informatyka
1 R g inf.2 - Malkusz I. (sala 206)
2 08:50-09:35 geografia
1 R g - Płońska W. (sala 213)
język polski
1 R g - Hazelbusz J. (sala 202)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 R g - Kopczyński J. (sala 105)
język angielski
1 R g ang. gr.2 - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
1 R g niemiecki gr.1 - Hohmann A. (sala 103)
3 09:40-10:25 biologia
1 R g - Nowakowska A. (sala 111)
fizyka
1 R g - Nawrat J. (sala 209)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 R g - Kopczyński J. (sala 105)
wychowanie fizyczne
1 R g WF gr.1 - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
1 R g WF gr.2 - Wójcik K. (orlik)
4 10:40-11:25 technologia i konstrukcja maszyn
1 R g - Malkusz I. (sala 12)
język angielski
1 R g ang. gr.1 - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
1 R g niemiecki gr.2 - Hohmann A. (sala 103)
matematyka
1 R g - Buczkowska A. (sala 207)
historia
1 R g - Sonnenfeld R. (sala 102)
5 11:35-12:20 technologia i konstrukcja maszyn
1 R g - Malkusz I. (sala 12)
etyka
1 R g etyka - Hazelbusz J. (sala 202)
religia
1 R g religia - Mitas Z. (sala 214)
etyka
1 R g etyka - Hazelbusz J. (sala 202)
religia
1 R g religia - Mitas Z. (sala 211)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 R g - Kopczyński J. (sala 105)
6 12:30-13:15 matematyka
1 R g - Buczkowska A. (sala 207)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 R g - Nowakowska A. (sala 111)
język angielski
1 R g ang. gr.2 - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
1 R g niemiecki gr.1 - Hohmann A. (sala 103)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 R g - Kopczyński J. (sala 105)
7 13:20-14:05 język polski
1 R g - Hazelbusz J. (sala 202)
podstawy przedsiębiorczości
1 R g - Płońska W. (sala 213)
wychowanie fizyczne
1 R g WF gr.1 - Kulbacki K. (siłownia)
wychowanie fizyczne
1 R g WF gr.2 - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
chemia
1 R g - Nawrat J. (sala 209)
8 14:10-14:55 zajęcia z wychowawcą
1 R g - Hazelbusz J. (sala 202)
historia
1 R g - Sonnenfeld R. (sala 102)
wychowanie fizyczne
1 R g WF gr.1 - Kulbacki K. (siłownia)
wychowanie fizyczne
1 R g WF gr.2 - Wójcik K. (orlik)
podstawy przedsiębiorczości
1 R g - Płońska W. (sala 213)
9 15:00-15:45

Klasa 1 S p - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 S p - Laburda J. (sala 111)
informatyka
1 S p inf.1 - Malkusz I. (sala 206)
1 08:00-08:45 fizyka
1 S p - Nawrat J. (sala 209)
matematyka
1 S p - Buczkowska A. (sala 207)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 S p - Laburda J. (sala 111)
historia
1 S p - Sonnenfeld R. (sala 102)
2 08:50-09:35 język angielski
1 S p ang. gr.1 - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
1 S p niemiecki gr.2 - Hohmann A. (sala 103)
matematyka
1 S p - Buczkowska A. (sala 207)
geografia
1 S p - Płońska W. (sala 213)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 S p - Laburda J. (sala 111)
3 09:40-10:25 edukacja dla bezpieczeństwa
1 S p - Nowakowska A. (sala 111)
język angielski
1 S p ang. gr.1 - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
1 S p niemiecki gr.2 - Hohmann A. (sala 103)
etyka
1 S p etyka - Hazelbusz J. (sala 202)
religia
1 S p religia - Mitas Z. (sala 204)
zajęcia z wychowawcą
1 S p - Buczkowska A. (sala 207)
4 10:40-11:25 wychowanie fizyczne
1 S p WF gr.1 - Kulbacki K. (siłownia)
wychowanie fizyczne
1 S p WF gr.2 - Wójcik K. (siłownia)
biologia
1 S p - Nowakowska A. (sala 111)
chemia
1 S p - Nawrat J. (sala 209)
matematyka
1 S p - Buczkowska A. (sala 207)
5 11:35-12:20 kształtowanie kompetencji zawodowych
1 S p - Malkusz I. (sala 12)
język polski
1 S p - Orzechowska M. (sala 204)
język angielski
1 S p ang. gr.2 - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
1 S p niemiecki gr,1 - Hohmann A. (sala 103)
język angielski
1 S p ang. gr.2 - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
1 S p niemiecki gr,1 - Hohmann A. (sala 103)
6 12:30-13:15 etyka
1 S p etyka - Hazelbusz J. (sala 202)
religia
1 S p religia - Mitas Z. (sala 204)
podstawy konstrukcji maszyn
1 S p - Malkusz I. (sala 12)
historia
1 S p - Sonnenfeld R. (sala 102)
język polski
1 S p - Orzechowska M. (sala 204)
7 13:20-14:05 podstawy konstrukcji maszyn
1 S p - Malkusz I. (sala 12)
podstawy konstrukcji maszyn
1 S p - Malkusz I. (sala 12)
Filozofia
1 S p - Hazelbusz J. (sala 202)
wychowanie fizyczne
1 S p WF gr.1 - Kulbacki K. (siłownia)
wychowanie fizyczne
1 S p WF gr.2 - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
8 14:10-14:55 informatyka
1 S p inf.2 - Malkusz I. (sala 206)
bezpieczeństwo pracy
1 S p - Karwacka S. (sala 214)
język polski
1 S p - Orzechowska M. (sala 204)
wychowanie fizyczne
1 S p WF gr.1 - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
1 S p WF gr.2 - Wójcik K. (siłownia)
9 15:00-15:45 wychowanie do życia w rodzinie
1 S p - Kulbacka A. (sala 12)

Klasa 2 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 zajęcia z wychowawcą
2 A - Płońska W. (sala 213)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 A - Zdunek J. (sala 211)
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
2 A - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
podstawy przedsiębiorczości
2 A - Płońska W. (sala 213)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 A - Zdunek J. (sala 211)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
2 A - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
przepisy ruchu drogowego
2 A - Szachulski S. (sala 214)
historia
2 A - Sonnenfeld R. (sala 102)
3 09:40-10:25 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
2 A - Krasińska A. (sala 107)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 A - Zdunek J. (sala 211)
podstawy przedsiębiorczości
2 A - Płońska W. (sala 213)
4 10:40-11:25 religia
2 A EL religia - Mitas Z. (sala 201)
kształtowanie kompetencji zawodowych
2 A - Karwacka S. (sala 214)
religia
2 A EL religia - Mitas Z. (sala 201)
5 11:35-12:20 matematyka
2 A - Zdunek J. (sala 211)
język angielski
2 A j. ang. - Pikulińska-Pyka K. (sala 6)
język niemiecki
2 A j. niem. - Piksa A. (sala 104)
język polski
2 A - Orzechowska M. (sala 204)
6 12:30-13:15 język angielski
2 A j. ang. - Pikulińska-Pyka K. (sala 6)
język niemiecki
2 A j. niem. - Piksa A. (sala 104)
wychowanie fizyczne
2 A - Kulbacki K. (siłownia)
podstawy przedsiębiorczości
2 A - Krasińska A. (sala 107)
7 13:20-14:05 język polski
2 A - Orzechowska M. (sala 204)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Klasa 2 EL - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 kształtowanie kompetencji zawodowych
2 EL elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
kształtowanie kompetencji zawodowych
2 El lakiernik - Grimm G. (sala 204)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 EL elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
Podstawy technik wytwarzania
2 El lakiernik - Grimm G. (sala 107)
wychowanie fizyczne
2 EL - Kulbacki K. (siłownia)
1 08:00-08:45 podstawy elektrotechniki i elektroniki
2 EL elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
Podstawy technik wytwarzania
2 El lakiernik - Grimm G. (sala 204)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 EL elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
technologia prac lakierniczych
2 El lakiernik - Grimm G. (sala 107)
wychowanie fizyczne
2 EL - Kulbacki K. (siłownia)
2 08:50-09:35 podstawy elektrotechniki i elektroniki
2 EL elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
Podstawy technik wytwarzania
2 El lakiernik - Grimm G. (sala 204)
historia
2 EL - Sonnenfeld R. (sala 102)
podstawy elektrotechniki i elektroniki
2 EL elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
technologia prac lakierniczych
2 El lakiernik - Grimm G. (sala 104)
3 09:40-10:25 zajęcia z wychowawcą
2 EL - Malkusz I. (sala 12)
przepisy ruchu drogowego
2 EL elektromechanik - Szachulski S. (sala 111)
język niemiecki
2 El lakiernik - Piksa A. (sala 104)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 EL elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
technologia prac lakierniczych
2 El lakiernik - Grimm G. (sala 102)
4 10:40-11:25 religia
2 A EL religia - Mitas Z. (sala 201)
podstawy przedsiębiorczości
2 EL - Płońska W. (sala 213)
religia
2 A EL religia - Mitas Z. (sala 201)
5 11:35-12:20 matematyka
2 EL - Buczkowska A. (sala 207)
wychowanie fizyczne
2 EL - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
język polski
2 EL - Hazelbusz J. (sala 202)
6 12:30-13:15 podstawy przedsiębiorczości
2 EL - Płońska W. (sala 213)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 EL elektromechanik - Malkusz I. (sala 12)
język polski
2 EL - Hazelbusz J. (sala 202)
7 13:20-14:05 język angielski
2 EL elektromechanik - Pikulińska-Pyka K. (sala 6)
język niemiecki
2 El lakiernik - Piksa A. (sala 104)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 EL elektromechanik - Malkusz I. (sala 12)
8 14:10-14:55 język angielski
2 EL elektromechanik - Pikulińska-Pyka K. (sala 6)
9 15:00-15:45

Klasa 2 FB - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język niemiecki
2 FB blacharz - Hohmann A. (sala 103)
religia
2 FB religia - Mitas Z. (sala 201)
religia
2 FB religia - Mitas Z. (sala 201)
2 08:50-09:35 zajęcia z wychowawcą
2 FB - Hohmann A. (sala 103)
konstrukcja pojazdów samochodowych
2 FB blacharz - Zdunek J. (sala 211)
język angielski zawodowy
2 FB fryzjer - Berowska A. (sala 110)
język polski
2 FB - Orzechowska M. (sala 204)
3 09:40-10:25 historia
2 FB - Sonnenfeld R. (sala 102)
podstawy przedsiębiorczości
2 FB - Płońska W. (sala 213)
konstrukcja pojazdów samochodowych
2 FB blacharz - Zdunek J. (sala 211)
techniki fryzjerskie
2 FB fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
4 10:40-11:25 matematyka
2 FB - Buczkowska A. (sala 207)
język polski
2 FB - Orzechowska M. (sala 204)
język niemiecki
2 FB blacharz - Hohmann A. (sala 103)
techniki fryzjerskie
2 FB fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
5 11:35-12:20 podstawy przedsiębiorczości
2 FB - Płońska W. (sala 213)
technologia napraw blacharskich
2 FB blacharz - Smolińska E. (sala 111)
podstawy fryzjerstwa
2 FB fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
wychowanie fizyczne
2 FB - Wójcik K. (siłownia)
6 12:30-13:15 wychowanie fizyczne
2 FB - Wójcik K. (siłownia)
technologia napraw blacharskich
2 FB blacharz - Smolińska E. (sala 111)
techniki fryzjerskie
2 FB fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
wychowanie fizyczne
2 FB - Wójcik K. (siłownia)
7 13:20-14:05 technologia napraw blacharskich
2 FB blacharz - Smolińska E. (sala 12)
higiena i bezpieczeństwo pracy
2 FB fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
kształtowanie kompetencji zawodowych
2 FB blacharz - Smolińska E. (sala 111)
język angielski
2 FB fryzjer - Pikulińska-Pyka K. (sala 6)
8 14:10-14:55 technologia napraw blacharskich
2 FB blacharz - Smolińska E. (sala 12)
kształtowanie kompetencji zawodowych
2 FB fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
język angielski
2 FB fryzjer - Pikulińska-Pyka K. (sala 6)
9 15:00-15:45

Klasa 2 R - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R - Laburda J. (sala 202)
technologia i konstrukcja maszyn
2 R - Karwacka S. (sala 214)
1 08:00-08:45 bezpieczeństwo pracy
2 R - Karwacka S. (sala 214)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R - Laburda J. (sala 202)
język niemiecki
2 R - Hohmann A. (sala 103)
technologia i konstrukcja maszyn
2 R - Karwacka S. (sala 214)
2 08:50-09:35 technologia i konstrukcja maszyn
2 R - Karwacka S. (sala 214)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R - Laburda J. (sala 108)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R - Laburda J. (sala 107)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 R - Malkusz I. (sala 12)
3 09:40-10:25 matematyka
2 R - Buczkowska A. (sala 207)
język niemiecki
2 R - Hohmann A. (sala 103)
matematyka
2 R - Buczkowska A. (sala 207)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 R - Malkusz I. (sala 12)
4 10:40-11:25 wychowanie fizyczne
2 R - Ciereszko I. (sala gimnastyczna)
fizyka
2 R fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
2 R geografia - Płońska W. (sala 213)
wychowanie fizyczne
2 R - Ciereszko I. (siłownia)
wiedza o kulturze
2 R - Orzechowska M. (sala 204)
5 11:35-12:20 język angielski
2 R - Berowska A. (sala 110)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 R - Kopczyński J. (sala 105)
wychowanie fizyczne
2 R - Ciereszko I. (siłownia)
religia
2 R religia - Mitas Z. (sala 214)
6 12:30-13:15 podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 R - Malkusz I. (sala 12)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 R - Kopczyński J. (sala 105)
język polski
2 R - Orzechowska M. (sala 204)
matematyka
2 R - Buczkowska A. (sala 207)
7 13:20-14:05 zajęcia z wychowawcą
2 R - Orzechowska M. (sala 204)
język angielski
2 R - Berowska A. (sala 110)
język polski
2 R - Orzechowska M. (sala 204)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 R - Kopczyński J. (sala 105)
8 14:10-14:55 religia
2 R religia - Mitas Z. (sala 202)
historia
2 R - Sonnenfeld R. (sala 102)
9 15:00-15:45 wychowanie do życia w rodzinie
2 R - Kulbacka A. (sala 12)

Klasa 3 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 doradztwo zawodowe
3 A - Toczkowska . (sala 12)
2 08:50-09:35 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 A - Kopczyński J. (sala 105)
język niemiecki zawodowy
3 A j. niem. - Piksa A. (sala 104)
matematyka
3 A - Zdunek J. (sala 211)
3 09:40-10:25 wychowanie fizyczne
3 A - Wójcik K. (siłownia)
język polski
3 A - Orzechowska M. (sala 204)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 A - Kopczyński J. (sala 105)
4 10:40-11:25 zajęcia z wychowawcą
3 A - Nowakowska A. (sala 111)
religia
3 A religia - Mitas Z. (sala 201)
wychowanie fizyczne
3 A - Wójcik K. (siłownia)
5 11:35-12:20 język angielski
3 A j. ang. - Pikulińska-Pyka K. (sala 6)
język niemiecki
3 A j. niem. - Hohmann A. (sala 103)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 A - Kopczyński J. (sala 105)
wychowanie fizyczne
3 A - Wójcik K. (siłownia)
6 12:30-13:15 język angielski zawodowy
3 A j. ang. - Berowska A. (sala 110)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 A - Bucki K. (sala 211)
wiedza o społeczeństwie
3 A - Sonnenfeld R. (sala 102)
7 13:20-14:05 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 A - Bucki K. (sala 211)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 A - Bucki K. (sala 202)
8 14:10-14:55 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 A - Bucki K. (sala 211)
kształtowanie kompetencji zawodowych
3 A - Bucki K. (sala 202)
9 15:00-15:45

Klasa 3 BE - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 doradztwo zawodowe
3 BE - Toczkowska . (sala 12)
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
3 BE - Syrek B. (sala gimnastyczna)
podstawy elektrotechniki i elektroniki
3 BE elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
3 BE elektromechanik - Krasińska A. (sala 107)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
3 BE - Syrek B. (sala gimnastyczna)
religia
3 BE FM religia - Mitas Z. (sala 201)
matematyka
3 BE - Buczkowska A. (sala 207)
3 09:40-10:25 kształtowanie kompetencji zawodowych
3 BE blacharz - Karwacka S. (sala 214)
kształtowanie kompetencji zawodowych
3 BE elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
konstrukcja pojazdów samochodowych
3 BE blacharz - Zdunek J. (sala 211)
podstawy elektrotechniki i elektroniki
3 BE elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
technologia napraw blacharskich
3 BE blacharz - Smolińska E. (sala 104)
język angielski zawodowy
3 BE elektromechanik - Berowska A. (sala 110)
4 10:40-11:25 technologia napraw blacharskich
3 BE blacharz - Smolińska E. (sala 105)
język angielski
3 BE elektromechanik - Pikulińska-Pyka K. (sala 6)
konstrukcja pojazdów samochodowych
3 BE blacharz - Zdunek J. (sala 211)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 BE elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
język niemiecki zawodowy
3 BE blacharz - Piksa A. (sala 104)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 BE elektromechanik - Kopczyński J. (sala 105)
5 11:35-12:20 język niemiecki
3 BE blacharz - Piksa A. (sala 104)
zajęcia z wychowawcą
3 BE - Nowakowska A. (sala 111)
wiedza o społeczeństwie
3 BE - Sonnenfeld R. (sala 102)
6 12:30-13:15 technologia napraw blacharskich
3 BE blacharz - Smolińska E. (sala 105)
wychowanie fizyczne
3 BE - Syrek B. (sala gimnastyczna)
język polski
3 BE - Orzechowska M. (sala 204)
7 13:20-14:05 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
3 BE elektromechanik - Krasińska A. (sala 107)
obsługa klienta w warsztacie blacharskim
3 BE blacharz - Krasińska A. (sala 107)
8 14:10-14:55 obsługa klienta w warsztacie blacharskim
3 BE blacharz - Krasińska A. (sala 107)
9 15:00-15:45

Klasa 3 FM - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 kształtowanie kompetencji zawodowych
3 FM fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
działalność gospodarcza w branży motoryzacyjnej
3 FM motocyklista - Krasińska A. (sala 107)
1 08:00-08:45 język polski
3 FM - Orzechowska M. (sala 204)
język angielski zawodowy
3 FM fryzjer - Berowska A. (sala 110)
2 08:50-09:35 religia
3 BE FM religia - Mitas Z. (sala 201)
wychowanie fizyczne
3 FM - Wójcik K. (siłownia)
3 09:40-10:25 techniki fryzjerskie
3 FM fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
zarządzanie salonem fryzjerskim
3 FM fryzjer - Krasińska A. (sala 107)
język angielski zawodowy
3 FM motocyklista - Piksa A. (sala 104)
wychowanie fizyczne
3 FM - Wójcik K. (siłownia)
4 10:40-11:25 techniki fryzjerskie
3 FM fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
techniki fryzjerskie
3 FM fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
budowa i eksploatacja motocykli
3 FM motocyklista - Bucki K. (sala 202)
wiedza o społeczeństwie
3 FM - Sonnenfeld R. (sala 102)
5 11:35-12:20 wychowanie fizyczne
3 FM - Wójcik K. (siłownia)
budowa i eksploatacja motocykli
3 FM motocyklista - Bucki K. (sala 202)
techniki fryzjerskie
3 FM fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
budowa i eksploatacja motocykli
3 FM motocyklista - Bucki K. (sala 204)
6 12:30-13:15 matematyka
3 FM - Zdunek J. (sala 211)
techniki fryzjerskie
3 FM fryzjer - Schwengler D. (sala 113)
kształtowanie kompetencji zawodowych
3 FM motocyklista - Bucki K. (sala 202)
7 13:20-14:05 język angielski
3 FM fryzjer - Pikulińska-Pyka K. (sala 6)
język niemiecki
3 FM motocyklista - Piksa A. (sala 104)
zajęcia z wychowawcą
3 FM - Sonnenfeld R. (sala 102)
8 14:10-14:55 język angielski zawodowy
3 FM fryzjer - Berowska A. (sala 110)
doradztwo zawodowe
3 FM - Toczkowska . (sala 110)
9 15:00-15:45

Klasa 3 R - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 R - Kopczyński J. (sala 105)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 R - Laburda J. (sala 111)
1 08:00-08:45 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
3 R - Krasińska A. (sala 107)
przepisy ruchu drogowego
3 R - Szachulski S. (sala 214)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 R - Laburda J. (sala 111)
2 08:50-09:35 fizyka
3 R fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
3 R geografia - Płońska W. (sala 213)
język angielski
3 R j.ang. R - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
3 R j.niem. R - Hohmann A. (sala 103)
etyka
3 R etyka - Hazelbusz J. (sala 202)
religia
3 R religia - Mitas Z. (sala 201)
język polski
3 R - Hazelbusz J. (sala 202)
3 09:40-10:25 język angielski
3 R j.ang. R - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
3 R j.niem. R - Hohmann A. (sala 103)
fizyka
3 R fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
3 R geografia - Płońska W. (sala 213)
historia i społeczeństwo
3 R - Sonnenfeld R. (sala 102)
język polski
3 R - Hazelbusz J. (sala 202)
4 10:40-11:25 język polski
3 R - Hazelbusz J. (sala 202)
fizyka
3 R fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
3 R geografia - Płońska W. (sala 213)
wychowanie fizyczne
3 R - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
zajęcia z wychowawcą
3 R - Nawrat J. (sala 209)
5 11:35-12:20 język polski
3 R - Hazelbusz J. (sala 202)
matematyka
3 R - Buczkowska A. (sala 207)
matematyka
3 R - Buczkowska A. (sala 207)
matematyka
3 R - Buczkowska A. (sala 207)
6 12:30-13:15 matematyka
3 R - Buczkowska A. (sala 207)
wychowanie fizyczne
3 R - Kulbacki K. (sala gimnastyczna)
matematyka
3 R - Buczkowska A. (sala 207)
7 13:20-14:05 etyka
3 R etyka - Hazelbusz J. (sala 202)
religia
3 R religia - Mitas Z. (sala 201)
wychowanie fizyczne
3 R - Kulbacki K. (siłownia)
język angielski 2
3 R j.ang. - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki 2
3 R j.niem. - Hohmann A. (sala 103)
8 14:10-14:55 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 R - Laburda J. (sala 107)
9 15:00-15:45 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 R - Laburda J. (sala 107)

Klasa 4 R - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
4 R - Krasińska A. (sala 107)
2 08:50-09:35 historia i społeczeństwo
4 R - Sonnenfeld R. (sala 102)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
4 R - Krasińska A. (sala 107)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
4 R - Krasińska A. (sala 107)
3 09:40-10:25 matematyka
4 R - Buczkowska A. (sala 207)
etyka
4 R etyka - Hazelbusz J. (sala 202)
religia
4 R religia - Mitas Z. (sala 201)
język angielski
4 R j.ang. R - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
4 R j.niem. R - Hohmann A. (sala 103)
język angielski zawodowy
4 R jęz. ang. zawodowy - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki zawodowy
4 R jęz. niem. zawodowy - Hohmann A. (sala 103)
4 10:40-11:25 matematyka
4 R - Buczkowska A. (sala 207)
język polski
4 R - Hazelbusz J. (sala 202)
język angielski zawodowy
4 R jęz. ang. zawodowy - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki zawodowy
4 R jęz. niem. zawodowy - Hohmann A. (sala 103)
język polski
4 R - Hazelbusz J. (sala 202)
5 11:35-12:20 język angielski
4 R j.ang. R - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki
4 R j.niem. R - Hohmann A. (sala 103)
język angielski 2
4 R j.ang. - Berowska A. (sala 110)
język niemiecki 2
4 R j.niem. - Hohmann A. (sala 103)
fizyka
4 R fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
4 R geografia - Płońska W. (sala 213)
fizyka
4 R fizyka - Nawrat J. (sala 209)
geografia
4 R geografia - Płońska W. (sala 213)
6 12:30-13:15 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
4 R - Krasińska A. (sala 107)
matematyka
4 R - Buczkowska A. (sala 207)
etyka
4 R etyka - Hazelbusz J. (sala 202)
religia
4 R religia - Mitas Z. (sala 201)
zajęcia z wychowawcą
4 R - Berowska A. (sala 110)
7 13:20-14:05 wychowanie fizyczne
4 R WF gr.1 - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 R WF gr.2 - Ciereszko I. (siłownia)
wychowanie fizyczne
4 R WF gr.1 - Wójcik K. (siłownia)
wychowanie fizyczne
4 R WF gr.2 - Ciereszko I. (sala gimnastyczna)
matematyka
4 R - Buczkowska A. (sala 207)
8 14:10-14:55 wychowanie fizyczne
4 R WF gr.1 - Wójcik K. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 R WF gr.2 - Ciereszko I. (siłownia)
język polski
4 R - Hazelbusz J. (sala 202)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Berowska Aneta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język angielski
1 R g ang. gr.1 (sala 110)
język angielski zawodowy
3 FM fryzjer (sala 110)
2 08:50-09:35 język angielski
1 S p ang. gr.1 (sala 110)
język angielski
3 R j.ang. R (sala 110)
język angielski
1 A p angielski (sala 110)
język angielski zawodowy
2 FB fryzjer (sala 110)
język angielski
1 R g ang. gr.2 (sala 110)
3 09:40-10:25 język angielski
3 R j.ang. R (sala 110)
język angielski
1 S p ang. gr.1 (sala 110)
język angielski zawodowy
3 BE elektromechanik (sala 110)
język angielski
4 R j.ang. R (sala 110)
język angielski zawodowy
4 R jęz. ang. zawodowy (sala 110)
4 10:40-11:25 język angielski
1 BE p elektro (sala 110)
język angielski
1 A p angielski (sala 110)
język angielski
1 R g ang. gr.1 (sala 110)
język angielski zawodowy
4 R jęz. ang. zawodowy (sala 110)
5 11:35-12:20 język angielski
2 R (sala 110)
język angielski
4 R j.ang. R (sala 110)
język angielski 2
4 R j.ang. (sala 110)
język angielski
1 S p ang. gr.2 (sala 110)
język angielski
1 S p ang. gr.2 (sala 110)
6 12:30-13:15 język angielski zawodowy
3 A j. ang. (sala 110)
język angielski
1 BE p elektro (sala 110)
język angielski
1 R g ang. gr.2 (sala 110)
zajęcia z wychowawcą
4 R (sala 110)
7 13:20-14:05 język angielski
2 R (sala 110)
język angielski 2
3 R j.ang. (sala 110)
8 14:10-14:55 język angielski zawodowy
3 FM fryzjer (sala 110)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Blicharska Aneta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:40-10:25
4 10:40-11:25
5 11:35-12:20
6 12:30-13:15
7 13:20-14:05
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Nauczyciel Bucki Kinga - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:40-10:25
4 10:40-11:25 budowa i eksploatacja motocykli
3 FM motocyklista (sala 202)
5 11:35-12:20 budowa i eksploatacja motocykli
3 FM motocyklista (sala 202)
budowa i eksploatacja motocykli
3 FM motocyklista (sala 204)
6 12:30-13:15 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 A (sala 211)
kształtowanie kompetencji zawodowych
3 FM motocyklista (sala 202)
7 13:20-14:05 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 A (sala 211)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 A (sala 202)
8 14:10-14:55 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 A (sala 211)
kształtowanie kompetencji zawodowych
3 A (sala 202)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Buczkowska Aleksandra - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
1 S p (sala 207)
matematyka
1 BE p (sala 207)
matematyka
1 R g (sala 207)
2 08:50-09:35 matematyka
1 S p (sala 207)
matematyka
3 BE (sala 207)
matematyka
1 A g (sala 207)
3 09:40-10:25 matematyka
2 R (sala 207)
matematyka
4 R (sala 207)
matematyka
1 A g (sala 207)
matematyka
2 R (sala 207)
zajęcia z wychowawcą
1 S p (sala 207)
4 10:40-11:25 matematyka
4 R (sala 207)
matematyka
2 FB (sala 207)
matematyka
1 R g (sala 207)
matematyka
1 S p (sala 207)
5 11:35-12:20 matematyka
1 BE p (sala 207)
matematyka
3 R (sala 207)
matematyka
2 EL (sala 207)
matematyka
3 R (sala 207)
matematyka
3 R (sala 207)
6 12:30-13:15 matematyka
3 R (sala 207)
matematyka
1 R g (sala 207)
matematyka
4 R (sala 207)
matematyka
3 R (sala 207)
matematyka
2 R (sala 207)
7 13:20-14:05 matematyka
1 CF p (sala 207)
matematyka
1 CF p (sala 207)
matematyka
4 R (sala 207)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Nauczyciel Ciereszko Iwona - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
1 AC p WF (orlik)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
1 AC p WF (siłownia)
3 09:40-10:25 wychowanie fizyczne
1 BE p elektro (siłownia)
4 10:40-11:25 wychowanie fizyczne
2 R (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
2 R (siłownia)
5 11:35-12:20 wychowanie fizyczne
1 BE p elektro (siłownia)
wychowanie fizyczne
2 R (siłownia)
6 12:30-13:15 wychowanie fizyczne
1 BE p elektro (siłownia)
7 13:20-14:05 wychowanie fizyczne
4 R WF gr.2 (siłownia)
wychowanie fizyczne
4 R WF gr.2 (sala gimnastyczna)
8 14:10-14:55 wychowanie fizyczne
1 AC p WF (siłownia)
wychowanie fizyczne
4 R WF gr.2 (siłownia)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Grimm Grzegorz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 kształtowanie kompetencji zawodowych
2 El lakiernik (sala 204)
Podstawy technik wytwarzania
2 El lakiernik (sala 107)
technologia prac lakierniczych
1 FL g lakiernik (sala 103)
1 08:00-08:45 Podstawy technik wytwarzania
2 El lakiernik (sala 204)
technologia prac lakierniczych
2 El lakiernik (sala 107)
technologia prac lakierniczych
1 FL g lakiernik (sala 103)
2 08:50-09:35 Podstawy technik wytwarzania
2 El lakiernik (sala 204)
technologia prac lakierniczych
2 El lakiernik (sala 104)
3 09:40-10:25 kształtowanie kompetencji zawodowych
1 FL g lakiernik (sala 204)
technologia prac lakierniczych
2 El lakiernik (sala 102)
4 10:40-11:25 Podstawy technik wytwarzania
1 FL g lakiernik (sala 12)
5 11:35-12:20
6 12:30-13:15
7 13:20-14:05
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Nauczyciel Hazelbusz Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
1 FL g (sala 202)
2 08:50-09:35 język polski
1 R g (sala 202)
etyka
3 R etyka (sala 202)
język polski
3 R (sala 202)
3 09:40-10:25 etyka
4 R etyka (sala 202)
etyka
1 S p etyka (sala 202)
język polski
3 R (sala 202)
4 10:40-11:25 język polski
3 R (sala 202)
język polski
4 R (sala 202)
język polski
4 R (sala 202)
5 11:35-12:20 język polski
3 R (sala 202)
etyka
1 R g etyka (sala 202)
etyka
1 R g etyka (sala 202)
język polski
2 EL (sala 202)
6 12:30-13:15 etyka
1 S p etyka (sala 202)
etyka
4 R etyka (sala 202)
język polski
2 EL (sala 202)
7 13:20-14:05 etyka
3 R etyka (sala 202)
język polski
1 R g (sala 202)
Filozofia
1 S p (sala 202)
język polski
1 FL g (sala 202)
8 14:10-14:55 zajęcia z wychowawcą
1 R g (sala 202)
język polski
4 R (sala 202)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Hohmann Adrianna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język niemiecki
1 R g niemiecki gr.2 (sala 103)
język niemiecki
2 FB blacharz (sala 103)
język niemiecki
2 R (sala 103)
2 08:50-09:35 język niemiecki
1 S p niemiecki gr.2 (sala 103)
język niemiecki
3 R j.niem. R (sala 103)
zajęcia z wychowawcą
2 FB (sala 103)
język niemiecki
1 R g niemiecki gr.1 (sala 103)
3 09:40-10:25 język niemiecki
3 R j.niem. R (sala 103)
język niemiecki
1 S p niemiecki gr.2 (sala 103)
język niemiecki
2 R (sala 103)
język niemiecki
4 R j.niem. R (sala 103)
język niemiecki zawodowy
4 R jęz. niem. zawodowy (sala 103)
4 10:40-11:25 język niemiecki
1 R g niemiecki gr.2 (sala 103)
język niemiecki zawodowy
4 R jęz. niem. zawodowy (sala 103)
język niemiecki
2 FB blacharz (sala 103)
5 11:35-12:20 język niemiecki
3 A j. niem. (sala 103)
język niemiecki
4 R j.niem. R (sala 103)
język niemiecki 2
4 R j.niem. (sala 103)
język niemiecki
1 S p niemiecki gr,1 (sala 103)
język niemiecki
1 S p niemiecki gr,1 (sala 103)
6 12:30-13:15 język niemiecki
1 R g niemiecki gr.1 (sala 103)
7 13:20-14:05 język niemiecki 2
3 R j.niem. (sala 103)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Nauczyciel Kamyk Ewa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35 zajęcia z wychowawcą
1 FL g (sala 204)
3 09:40-10:25
4 10:40-11:25
5 11:35-12:20
6 12:30-13:15
7 13:20-14:05
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Nauczyciel Karwacka Sabina - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 bezpieczeństwo pracy
1 CF p mechanik (sala 214)
technologia i konstrukcja maszyn
2 R (sala 214)
1 08:00-08:45 bezpieczeństwo pracy
2 R (sala 214)
podstawy konstrukcji maszyn
1 CF p mechanik (sala 214)
technologia i konstrukcja maszyn
2 R (sala 214)
2 08:50-09:35 technologia i konstrukcja maszyn
2 R (sala 214)
bezpieczeństwo i higiena pracy
1 FL g lakiernik (sala 214)
podstawy konstrukcji maszyn
1 A g (sala 214)
3 09:40-10:25 kształtowanie kompetencji zawodowych
3 BE blacharz (sala 214)
podstawy konstrukcji maszyn
1 CF p mechanik (sala 214)
podstawy konstrukcji maszyn
1 A g (sala 214)
technologia i konstrukcja maszyn
1 BE p elektro (sala 214)
4 10:40-11:25 technologia i konstrukcja maszyn
1 BE p elektro (sala 214)
podstawy konstrukcji maszyn
1 CF p mechanik (sala 214)
kształtowanie kompetencji zawodowych
2 A (sala 214)
technologia i konstrukcja maszyn
1 BE p elektro (sala 214)
5 11:35-12:20 bezpieczeństwo pracy
1 A p (sala 214)
bezpieczeństwo pracy
1 BE p elektro (sala 214)
6 12:30-13:15 podstawy konstrukcji maszyn
1 A p (sala 214)
podstawy konstrukcji maszyn
1 A p (sala 214)
bezpieczeństwo pracy
1 A g (sala 214)
podstawy konstrukcji maszyn
1 A g (sala 214)
7 13:20-14:05 podstawy konstrukcji maszyn
1 A p (sala 214)
bezpieczeństwo i higiena pracy
1 BE p blacharz (sala 214)
podstawy konstrukcji maszyn
1 FL g lakiernik (sala 214)
8 14:10-14:55 bezpieczeństwo pracy
1 S p (sala 214)
podstawy konstrukcji maszyn
1 FL g lakiernik (sala 214)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Kopczyński Jarosław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 zajęcia z wychowawcą
1 BE p (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 R (sala 105)
kształtowanie kompetencji zawodowych
2 EL elektromechanik (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 EL elektromechanik (sala 105)
1 08:00-08:45 podstawy elektrotechniki i elektroniki
3 BE elektromechanik (sala 105)
podstawy elektrotechniki i elektroniki
2 EL elektromechanik (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 EL elektromechanik (sala 105)
podstawy elektrotechniki i elektroniki
1 BE p elektro (sala 105)
2 08:50-09:35 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 A (sala 105)
kształtowanie kompetencji zawodowych
1 BE p elektro (sala 105)
podstawy elektrotechniki i elektroniki
2 EL elektromechanik (sala 105)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 R g (sala 105)
podstawy elektrotechniki i elektroniki
2 EL elektromechanik (sala 105)
3 09:40-10:25 kształtowanie kompetencji zawodowych
3 BE elektromechanik (sala 105)
podstawy elektrotechniki i elektroniki
3 BE elektromechanik (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 A (sala 105)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 R g (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 EL elektromechanik (sala 105)
4 10:40-11:25 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 BE elektromechanik (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 BE elektromechanik (sala 105)
5 11:35-12:20 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
3 A (sala 105)
wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 R (sala 105)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 R g (sala 105)
6 12:30-13:15 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 R (sala 105)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 R g (sala 105)
7 13:20-14:05 wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych
2 R (sala 105)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Nauczyciel Krasińska Aneta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 działalność gospodarcza w branży motoryzacyjnej
3 FM motocyklista (sala 107)
1 08:00-08:45 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
3 R (sala 107)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
3 BE elektromechanik (sala 107)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
4 R (sala 107)
2 08:50-09:35 podstawy przedsiębiorczości
1 A p (sala 107)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
4 R (sala 107)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
4 R (sala 107)
3 09:40-10:25 zarządzanie salonem fryzjerskim
3 FM fryzjer (sala 107)
organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
2 A (sala 107)
4 10:40-11:25
5 11:35-12:20 podstawy przedsiębiorczości
1 CF p (sala 107)
podstawy przedsiębiorczości
1 A p (sala 107)
6 12:30-13:15 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
4 R (sala 107)
podstawy przedsiębiorczości
1 CF p (sala 107)
podstawy przedsiębiorczości
2 A (sala 107)
7 13:20-14:05 organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym
3 BE elektromechanik (sala 107)
obsługa klienta w warsztacie blacharskim
3 BE blacharz (sala 107)
8 14:10-14:55 obsługa klienta w warsztacie blacharskim
3 BE blacharz (sala 107)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Kulbacki Konrad - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wychowanie fizyczne
1 CF p fryzjer (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
2 EL (siłownia)
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
1 A p WF (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
2 A (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
2 EL (siłownia)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
1 A p WF (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
2 A (sala gimnastyczna)
3 09:40-10:25 wychowanie fizyczne
1 CF p fryzjer (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
1 R g WF gr.1 (sala gimnastyczna)
4 10:40-11:25 wychowanie fizyczne
1 S p WF gr.1 (siłownia)
wychowanie fizyczne
1 A g (siłownia)
wychowanie fizyczne
1 CF p fryzjer (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 R (sala gimnastyczna)
5 11:35-12:20 wychowanie fizyczne
2 EL (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
1 A g (sala gimnastyczna)
6 12:30-13:15 wychowanie fizyczne
3 R (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
2 A (siłownia)
wychowanie fizyczne
1 A g (sala gimnastyczna)
7 13:20-14:05 wychowanie fizyczne
3 R (siłownia)
wychowanie fizyczne
1 R g WF gr.1 (siłownia)
wychowanie fizyczne
1 S p WF gr.1 (siłownia)
8 14:10-14:55 wychowanie fizyczne
1 A p WF (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
1 R g WF gr.1 (siłownia)
wychowanie fizyczne
1 S p WF gr.1 (sala gimnastyczna)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Laburda Jacek - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R (sala 202)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 S p (sala 111)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 R (sala 111)
1 08:00-08:45 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R (sala 202)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 S p (sala 111)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 R (sala 111)
2 08:50-09:35 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R (sala 108)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 R (sala 107)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 S p (sala 111)
3 09:40-10:25
4 10:40-11:25
5 11:35-12:20
6 12:30-13:15
7 13:20-14:05
8 14:10-14:55 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 R (sala 107)
9 15:00-15:45 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
3 R (sala 107)

Nauczyciel Malkusz Izabela - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 informatyka
1 A g inf. 1 (sala 206)
informatyka
1 S p inf.1 (sala 206)
1 08:00-08:45 informatyka
1 A p inf.1 (sala 206)
informatyka
1 R g inf.1 (sala 206)
informatyka
1 R g inf.2 (sala 206)
2 08:50-09:35 informatyka
1 CF p mechanik (sala 206)
kształtowanie kompetencji zawodowych
1 A g (sala 12)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 R (sala 12)
3 09:40-10:25 kształtowanie kompetencji zawodowych
1 CF p mechanik (sala 12)
zajęcia z wychowawcą
2 EL (sala 12)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 R (sala 12)
4 10:40-11:25 technologia i konstrukcja maszyn
1 R g (sala 12)
5 11:35-12:20 kształtowanie kompetencji zawodowych
1 S p (sala 12)
technologia i konstrukcja maszyn
1 R g (sala 12)
6 12:30-13:15 podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 R (sala 12)
podstawy konstrukcji maszyn
1 S p (sala 12)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 EL elektromechanik (sala 12)
7 13:20-14:05 podstawy konstrukcji maszyn
1 S p (sala 12)
podstawy konstrukcji maszyn
1 S p (sala 12)
podstawy technologii i konstrukcji maszyn
2 EL elektromechanik (sala 12)
8 14:10-14:55 informatyka
1 S p inf.2 (sala 206)
informatyka
1 CF p fryzjer (sala 206)
informatyka
1 A g inf. 2 (sala 206)
9 15:00-15:45 informatyka
1 A p inf.2 (sala 206)

Nauczyciel Mitas Zenon - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 religia
1 A g religia (sala 202)
1 08:00-08:45 religia
2 FB religia (sala 201)
religia
2 FB religia (sala 201)
2 08:50-09:35 religia
3 BE FM religia (sala 201)
religia
3 R religia (sala 201)
3 09:40-10:25 religia
1 BE p religia (sala 202)
religia
4 R religia (sala 201)
religia
1 S p religia (sala 204)
religia
1 FL g religia (sala 104)
4 10:40-11:25 religia
3 A religia (sala 201)
religia
2 A EL religia (sala 201)
religia
2 A EL religia (sala 201)
5 11:35-12:20 religia
1 CF p religia (sala 204)
religia
1 R g religia (sala 214)
religia
1 R g religia (sala 211)
religia
2 R religia (sala 214)
6 12:30-13:15 religia
1 S p religia (sala 204)
religia
1 A p religia (sala 103)
religia
4 R religia (sala 201)
7 13:20-14:05 religia
3 R religia (sala 201)
8 14:10-14:55 religia
2 R religia (sala 202)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Nawrat Jolanta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 fizyka
1 S p (sala 209)
2 08:50-09:35 fizyka
3 R fizyka (sala 209)
fizyka
1 BE p (sala 209)
3 09:40-10:25 chemia
1 CF p (sala 209)
fizyka
3 R fizyka (sala 209)
fizyka
1 R g (sala 209)
chemia
1 FL g (sala 209)
4 10:40-11:25 fizyka
1 A p (sala 209)
fizyka
3 R fizyka (sala 209)
fizyka
2 R fizyka (sala 209)
chemia
1 S p (sala 209)
zajęcia z wychowawcą
3 R (sala 209)
5 11:35-12:20 fizyka
1 FL g (sala 209)
fizyka
4 R fizyka (sala 209)
fizyka
4 R fizyka (sala 209)
6 12:30-13:15
7 13:20-14:05 chemia
1 A g (sala 209)
chemia
1 R g (sala 209)
8 14:10-14:55 fizyka
1 A g (sala 209)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Nowakowska Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 biologia
1 A g (sala 111)
2 08:50-09:35 edukacja dla bezpieczeństwa
1 BE p (sala 111)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 CF p (sala 111)
3 09:40-10:25 edukacja dla bezpieczeństwa
1 S p (sala 111)
biologia
1 R g (sala 111)
biologia
1 BE p (sala 111)
4 10:40-11:25 zajęcia z wychowawcą
3 A (sala 111)
biologia
1 S p (sala 111)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 A p (sala 111)
5 11:35-12:20 zajęcia z wychowawcą
3 BE (sala 111)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 A g (sala 111)
6 12:30-13:15 edukacja dla bezpieczeństwa
1 R g (sala 111)
7 13:20-14:05 biologia
1 CF p (sala 111)
biologia
1 FL g (sala 111)
8 14:10-14:55 edukacja dla bezpieczeństwa
1 FL g (sala 111)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Orzechowska Marzena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
3 FM (sala 204)
2 08:50-09:35 język polski
2 FB (sala 204)
3 09:40-10:25 język polski
3 A (sala 204)
język polski
1 A g (sala 204)
4 10:40-11:25 język polski
1 CF p (sala 204)
język polski
2 FB (sala 204)
wiedza o kulturze
2 R (sala 204)
5 11:35-12:20 język polski
1 S p (sala 204)
język polski
1 A g (sala 204)
język polski
2 A (sala 204)
6 12:30-13:15 język polski
1 CF p (sala 204)
język polski
3 BE (sala 204)
język polski
2 R (sala 204)
język polski
1 S p (sala 204)
7 13:20-14:05 zajęcia z wychowawcą
2 R (sala 204)
język polski
1 BE p (sala 204)
język polski
1 A p (sala 204)
język polski
2 R (sala 204)
język polski
2 A (sala 204)
8 14:10-14:55 zajęcia z wychowawcą
1 CF p (sala 204)
język polski
1 BE p (sala 204)
język polski
1 A p (sala 204)
język polski
1 S p (sala 204)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Piksa Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język niemiecki
1 FL g (sala 104)
zajęcia z wychowawcą
1 A g (sala 104)
2 08:50-09:35 język niemiecki zawodowy
3 A j. niem. (sala 104)
język niemiecki
1 A p niemiecki (sala 104)
3 09:40-10:25 język angielski zawodowy
3 FM motocyklista (sala 104)
język niemiecki
2 El lakiernik (sala 104)
4 10:40-11:25 język niemiecki
1 BE p blacharz (sala 104)
język niemiecki
1 A p niemiecki (sala 104)
język niemiecki zawodowy
3 BE blacharz (sala 104)
język niemiecki
1 A g niemiecki (sala 104)
5 11:35-12:20 język niemiecki
3 BE blacharz (sala 104)
język niemiecki
1 CF p mechanik (sala 104)
język niemiecki
2 A j. niem. (sala 104)
6 12:30-13:15 język niemiecki
1 CF p mechanik (sala 104)
język niemiecki
1 BE p blacharz (sala 104)
język niemiecki
2 A j. niem. (sala 104)
7 13:20-14:05 język niemiecki
3 FM motocyklista (sala 104)
język niemiecki
2 El lakiernik (sala 104)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Nauczyciel Pikulińska-Pyka Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:40-10:25
4 10:40-11:25 język angielski
3 BE elektromechanik (sala 6)
język angielski
1 A g angielski (sala 6)
5 11:35-12:20 język angielski
3 A j. ang. (sala 6)
język angielski
1 CF p fryzjer (sala 6)
język angielski
2 A j. ang. (sala 6)
6 12:30-13:15 język angielski
1 CF p fryzjer (sala 6)
język angielski
2 A j. ang. (sala 6)
7 13:20-14:05 język angielski
3 FM fryzjer (sala 6)
język angielski
2 EL elektromechanik (sala 6)
język angielski
2 FB fryzjer (sala 6)
8 14:10-14:55 język angielski
2 EL elektromechanik (sala 6)
język angielski
2 FB fryzjer (sala 6)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Płońska Wioletta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 informatyka
1 BE p elektro (sala 206)
zajęcia z wychowawcą
2 A (sala 213)
1 08:00-08:45 podstawy przedsiębiorczości
1 BE p (sala 103)
podstawy przedsiębiorczości
1 BE p (sala 213)
podstawy przedsiębiorczości
2 A (sala 213)
2 08:50-09:35 geografia
3 R geografia (sala 213)
geografia
1 R g (sala 213)
geografia
1 S p (sala 213)
informatyka
1 FL g lakiernik (sala 206)
3 09:40-10:25 geografia
1 A p (sala 213)
geografia
3 R geografia (sala 213)
informatyka
1 FL g fryzjer (sala 206)
podstawy przedsiębiorczości
2 FB (sala 213)
podstawy przedsiębiorczości
2 A (sala 213)
4 10:40-11:25 geografia
3 R geografia (sala 213)
geografia
2 R geografia (sala 213)
podstawy przedsiębiorczości
2 EL (sala 213)
5 11:35-12:20 podstawy przedsiębiorczości
2 FB (sala 213)
geografia
4 R geografia (sala 213)
geografia
4 R geografia (sala 213)
6 12:30-13:15 podstawy przedsiębiorczości
2 EL (sala 213)
geografia
1 FL g (sala 213)
7 13:20-14:05 podstawy przedsiębiorczości
1 R g (sala 213)
geografia
1 A g (sala 213)
8 14:10-14:55 informatyka
1 BE p blacharz (sala 206)
podstawy przedsiębiorczości
1 R g (sala 213)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Schwengler Danuta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 kształtowanie kompetencji zawodowych
3 FM fryzjer (sala 113)
techniki fryzjerskie
1 CF p fryzjer (sala 113)
techniki fryzjerskie
1 FL g fryzjer (sala 113)
1 08:00-08:45 kształtowanie kompetencji zawodowych
1 CF p fryzjer (sala 113)
podstawy fryzjerstwa
1 CF p fryzjer (sala 113)
techniki fryzjerskie
1 CF p fryzjer (sala 113)
techniki fryzjerskie
1 FL g fryzjer (sala 113)
2 08:50-09:35 higiena i bezpieczeństwo pracy
1 CF p fryzjer (sala 113)
podstawy fryzjerstwa
1 CF p fryzjer (sala 113)
higiena i bezpieczeństwo pracy
1 FL g fryzjer (sala 113)
techniki fryzjerskie
1 FL g fryzjer (sala 113)
3 09:40-10:25 techniki fryzjerskie
3 FM fryzjer (sala 113)
techniki fryzjerskie
1 CF p fryzjer (sala 113)
techniki fryzjerskie
2 FB fryzjer (sala 113)
4 10:40-11:25 techniki fryzjerskie
3 FM fryzjer (sala 113)
techniki fryzjerskie
3 FM fryzjer (sala 113)
kształtowanie kompetencji zawodowych
1 FL g fryzjer (sala 113)
techniki fryzjerskie
2 FB fryzjer (sala 113)
5 11:35-12:20 techniki fryzjerskie
3 FM fryzjer (sala 113)
podstawy fryzjerstwa
2 FB fryzjer (sala 113)
6 12:30-13:15 techniki fryzjerskie
3 FM fryzjer (sala 113)
techniki fryzjerskie
2 FB fryzjer (sala 113)
7 13:20-14:05 higiena i bezpieczeństwo pracy
2 FB fryzjer (sala 113)
podstawy fryzjerstwa
1 FL g fryzjer (sala 113)
8 14:10-14:55 kształtowanie kompetencji zawodowych
2 FB fryzjer (sala 113)
podstawy fryzjerstwa
1 FL g fryzjer (sala 113)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Smolińska Ewa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:40-10:25 technologia napraw blacharskich
3 BE blacharz (sala 104)
4 10:40-11:25 technologia napraw blacharskich
3 BE blacharz (sala 105)
podstawy konstrukcji maszyn
1 BE p elektro (sala 107)
5 11:35-12:20 rysunek techniczny
1 BE p blacharz (sala 12)
technologia napraw blacharskich
2 FB blacharz (sala 111)
6 12:30-13:15 technologia napraw blacharskich
3 BE blacharz (sala 105)
rysunek techniczny
1 BE p blacharz (sala 12)
technologia napraw blacharskich
2 FB blacharz (sala 111)
7 13:20-14:05 technologia napraw blacharskich
1 BE p blacharz (sala 209)
technologia napraw blacharskich
2 FB blacharz (sala 12)
kształtowanie kompetencji zawodowych
2 FB blacharz (sala 111)
8 14:10-14:55 kształtowanie kompetencji zawodowych
1 BE p blacharz (sala 209)
technologia napraw blacharskich
2 FB blacharz (sala 12)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Sonnenfeld Radosław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 historia
1 S p (sala 102)
2 08:50-09:35 historia i społeczeństwo
4 R (sala 102)
historia
2 EL (sala 102)
historia
2 A (sala 102)
3 09:40-10:25 historia
1 A p (sala 102)
historia
2 FB (sala 102)
historia i społeczeństwo
3 R (sala 102)
4 10:40-11:25 historia
1 CF p (sala 102)
wiedza o społeczeństwie
3 FM (sala 102)
historia
1 FL g (sala 102)
historia
1 R g (sala 102)
5 11:35-12:20 wiedza o społeczeństwie
3 BE (sala 102)
6 12:30-13:15 historia
1 BE p (sala 102)
wiedza o społeczeństwie
3 A (sala 102)
historia
1 S p (sala 102)
7 13:20-14:05 zajęcia z wychowawcą
3 FM (sala 102)
historia
1 A g (sala 102)
8 14:10-14:55 historia
1 R g (sala 102)
historia
2 R (sala 102)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Syrek Bożena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
3 BE (sala gimnastyczna)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
3 BE (sala gimnastyczna)
3 09:40-10:25 wychowanie fizyczne
1 BE p blacharz (sala gimnastyczna)
4 10:40-11:25 wychowanie fizyczne
1 BE p blacharz (sala gimnastyczna)
5 11:35-12:20 wychowanie fizyczne
1 BE p blacharz (sala gimnastyczna)
6 12:30-13:15 wychowanie fizyczne
3 BE (sala gimnastyczna)
7 13:20-14:05
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Nauczyciel Szachulski Sławomir - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 przepisy ruchu drogowego
3 R (sala 214)
2 08:50-09:35 przepisy ruchu drogowego
2 A (sala 214)
3 09:40-10:25 przepisy ruchu drogowego
2 EL elektromechanik (sala 111)
4 10:40-11:25
5 11:35-12:20
6 12:30-13:15
7 13:20-14:05
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Nauczyciel Toczkowska Izabela - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 doradztwo zawodowe
3 BE (sala 12)
1 08:00-08:45 doradztwo zawodowe
3 A (sala 12)
2 08:50-09:35
3 09:40-10:25
4 10:40-11:25
5 11:35-12:20
6 12:30-13:15
7 13:20-14:05
8 14:10-14:55 doradztwo zawodowe
3 FM (sala 110)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Urbańczyk Magdalena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:40-10:25
4 10:40-11:25
5 11:35-12:20
6 12:30-13:15
7 13:20-14:05
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45

Nauczyciel Wójcik Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
3 FM (siłownia)
3 09:40-10:25 wychowanie fizyczne
3 A (siłownia)
wychowanie fizyczne
3 FM (siłownia)
wychowanie fizyczne
1 R g WF gr.2 (orlik)
4 10:40-11:25 wychowanie fizyczne
1 S p WF gr.2 (siłownia)
wychowanie fizyczne
3 A (siłownia)
wychowanie fizyczne
1 FL g (sala gimnastyczna)
5 11:35-12:20 wychowanie fizyczne
3 FM (siłownia)
wychowanie fizyczne
3 A (siłownia)
wychowanie fizyczne
1 FL g (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
2 FB (siłownia)
6 12:30-13:15 wychowanie fizyczne
2 FB (siłownia)
wychowanie fizyczne
1 FL g (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
2 FB (siłownia)
7 13:20-14:05 wychowanie fizyczne
4 R WF gr.1 (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 R WF gr.1 (siłownia)
wychowanie fizyczne
1 R g WF gr.2 (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
1 S p WF gr.2 (sala gimnastyczna)
8 14:10-14:55 wychowanie fizyczne
4 R WF gr.1 (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
1 R g WF gr.2 (orlik)
wychowanie fizyczne
1 S p WF gr.2 (siłownia)
9 15:00-15:45

Nauczyciel Zdunek Justyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 matematyka
1 A p (sala 211)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 A (sala 211)
1 08:00-08:45 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 CF p mechanik (sala 211)
matematyka
1 A p (sala 211)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 A g (sala 211)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 A (sala 211)
2 08:50-09:35 budowa pojazdów samochodowych
1 BE p blacharz (sala 211)
matematyka
3 A (sala 211)
konstrukcja pojazdów samochodowych
2 FB blacharz (sala 211)
budowa pojazdów samochodowych
1 BE p elektro (sala 211)
3 09:40-10:25 konstrukcja pojazdów samochodowych
3 BE blacharz (sala 211)
zajęcia z wychowawcą
1 A p (sala 211)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
2 A (sala 211)
konstrukcja pojazdów samochodowych
2 FB blacharz (sala 211)
4 10:40-11:25 konstrukcja pojazdów samochodowych
3 BE blacharz (sala 211)
budowa pojazdów samochodowych
1 BE p blacharz (sala 211)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 A g (sala 211)
5 11:35-12:20 kształtowanie kompetencji zawodowych
1 A p (sala 211)
matematyka
2 A (sala 211)
matematyka
1 FL g (sala 211)
6 12:30-13:15 matematyka
3 FM (sala 211)
matematyka
1 FL g (sala 211)
7 13:20-14:05 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 A p (sala 211)
8 14:10-14:55 budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 A p (sala 211)
budowa i naprawa pojazdów samochodowych
1 CF p mechanik (sala 211)
9 15:00-15:45