Kredyt dla firm
Zabrze, Gliwice, Bytom
w 24h z dojazdem doradcy

biznesmen podpisuje dokumenty
spotkanie pracowników w biurze
Najtańsze i szybkie kredyty dla firm w Zabrzu, Gliwicach i Bytomiu

Doradca firmowy: Kredyt dla firm w Gliwicach, Zabrzu i Bytomiu | 18 ofert

Dlaczego za darmo?

Wolimy pobierać opłaty od banków niż od naszych klientów. Każdy bank wypłaca nam jednakową sumę za pozyskanego klienta. To oznacza, że naszym jedynym priorytetem jest znalezienie najtańszych rozwiązań finansowych dla każdego.

Nasza oferta zawiera najlepsze kredyty dla firm w Zabrzu, Gliwicach oraz Bytomiu.

Co gwarantujemy?

  • Badanie zdolności kredytowej
  • Sporządzanie pism o usunięcie złej historii kredytowej
  • Negocjacje cen kredytów z bankami
  • Najlepszy wybór ofert kredytowych
  • Dojazd doradcy firmowego z umową na terenie Gliwic, Zabrza i Bytomia
  • 80% więcej szans na pozytywną decyzję banku
  • Szybka decyzja kredytowa nawet do 24h
  • Załatwiamy wszystkie formalności za Ciebie
Zobacz, dlaczego z nami się opłaca

Dlaczego nie warto szukać samemu?

Ponieważ każde zapytanie kredytowe w banku obniża Twoją ocenę zdolności kredytowej. Dzięki doradcy firmowemu z Bytomia, Zabrza lub Gliwic możesz uniknąć tego procesu i porównać oferty na najlepsze kredyty dla firm.

Miej na uwadze, że doradca klienta w banku ma za zadanie sprzedać jak najdroższe produkty. Jest to naturalne, jednak nie musisz na to przystawać. My nie sprzedajemy kredytów lecz pomagamy wybrać najtańsze. Skorzystaj z darmowego porównania ofert i ciesz się najkorzystniejszym kredytem dla firm w Gliwicach, Bytomiu oraz Zabrzu.

Oszczędzasz pieniądze

RRSO ofert kredytowych może być różne nawet o 10% a Ty możesz zaoszczędzić aż do 40 000 zł.

Jesteśmy niezależną firmą

Nie podlegamy pod żaden bank ani instytucję finansową, dlatego mamy dostęp do niemalże wszystkich ofert.

Na dowolny cel ze spłatą wcześniej

Uzyskaj kredyt na dowolny cel i spłać go kiedy chcesz. Powiemy Ci, gdzie jest najtaniej.

Szybki kredyt dla Twojej firmy

Jesteśmy zaufaną i rzetelną firmą zarejestrowaną w polskiej Komisji Nadzoru Finansowego. Zaufaj profesjonalistom i umów się na bezpłatną konsultację kredytową aby porównać oferty na najlepsze kredyty dla firm w Gliwicach, Zabrzu i Bytomiu.

logo KNF