Tani kredyt gotówkowy & konsolidacyjny w 24h

Dlaczego z nami się to opłaca?

Kredyt gotówkowy i konsolidacyjny: Gliwice, Zabrze, Bytom | 18 ofert

Uzyskaj kredyt gotówkowy na dowolny cel i konsolidację w Gliwicach, Zabrzu oraz Bytomiu. Decyzję kredytową możesz uzyskać nawet tego samego dnia. Nasi eksperci przedstawią Ci najlepsze oferty a Ty porównasz je wszystkie w 1 miejscu.

Dodatkowo zapewniamy dojazd doradcy, który przyjedzie z umową na kredyt gotówkowy i konsolidacyjny pod dowolny adres na terenie Zabrza, Gliwic i Bytomia. Nie trać czasu na jeżdżenie po bankach, my zrobimy to za Ciebie!

Przygotowaliśmy również kompleksowe wsparcie prawników, którzy przeanalizują dla Ciebie każdy szczegół umowy kredytowej.

spotkanie pracowników w biurze

Nasze doświadczenie w liczbach

Od ponad 13 lat zdobywamy najlepsze kredyty gotówkowe i konsolidacyjne w Zabrzu, Gliwicach i Bytomiu. Dla naszych klientów przygotowaliśmy kompleksowy pakiet darmowych usług finansowych.

0 +
Ofert kredytów
0 +
Klientów
0 +
banków
0 +
Lat w finansach

Analiza zdolności

Zbadamy Twoją sytuację finansową oraz zdolność kredytową znacznie dokładniej niż kalkulatory online.

Formalności

Nasi prawnicy zajmą się wszystkimi formalnościami i prześwietlą oraz wytłumaczą Ci umowy kredytowe.

Negocjacje cen

Nasi eksperci wynegocjują dla Ciebie najlepszy kredyt gotówkowy i konsolidacyjny w Gliwicach, Zabrzu i Bytomiu

Czyścimy BIK

Dla zadłużonych specjalizujemy się także w pisaniu oficjalnych dokumentów o usunięcie złej historii kredytowej sprzed lat.

Nasi doradcy przeanalizują Twoją sytuację finansową znacznie dokładniej niż dostępne kalkulatory w internecie. Dopasujemy rozwiązania finansowe do Twoich możliwości oraz potrzeb. Wiemy, w jakim banku klient otrzyma najtańsze rozwiązanie i dodatkowo wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki umowy z bankiem. RRSO oferty kredytowej w różnych bankach może różnić się nawet o 10% a Ty zaoszczędzisz z nami aż do 40 000 zł. 

Uzyskaj kredyt gotówkowy i konsolidacyjny w Zabrzu, Bytomiu oraz Gliwicach na dowolny cel i z możliwością spłaty wcześniej. Gwarantujemy stały kontakt z doradcą oraz przejrzyste zasady współpracy. Jesteśmy firmą niezależną od banków i instytucji finansowych, która gwarantuje zwiększenie szansy na pozyskanie kredytu aż o 80%.

Nie pobieramy opłat od naszych klientów, ponieważ płacą nam banki. Każdy nowy klient to dla nas jednakowa kwota wynagrodzenia, dlatego w naszej pracy najbardziej liczy się znalezienie najtańszych kredytów dla każdego klienta.

Pamiętaj, że każde zapytanie kredytowe obniża Twoją ocenę zdolności. Z nami unikniesz procesu jeżdżenia po bankach i składania osobnych zapytań. Przedstawimy Ci wszystkie najlepsze oferty na kredyt gotówkowy i konsolidacyjny w Gliwicach, Zabrzu i Bytomiu dzięki czemu Ty nie zaniżysz swojej oceny zdolności kredytowej.

Miej na uwadze, że bankowy doradca klienta to tak na prawdę sprzedawca, który ma za zadanie sprzedać jak najdroższe produkty banku, dla którego pracuje. My nie sprzedajemy kredytów a naszym jedynym produktem jest pomoc w znalezieniu tych najtańszych. Umów się już dziś na darmową konsultację kredytową z ekspertem.