Kredyt hipoteczny, mieszkaniowy: Gliwice, Zabrze, Bytom | 18 ofert

kredyt hipoteczny aż do 2 000 000 zł

Dlaczego jesteśmy najlepsi?

Czy wiesz, że różnica w oprocentowaniu kredytu hipotecznego i mieszkaniowego w Zabrzu, Gliwicach i Bytomiu może różnić się nawet o 5%? Z nami możesz zaoszczędzić aż do 40 000 zł na różnicy w oprocentowaniu wynoszącej zaledwie 0,5%. Nasze usługi są całkowicie bezpłatne a w ofercie otrzymujesz także wsparcie prawnika, który przeanalizuje dla Ciebie ofertę z bankiem oraz deweloperem.

Nie trać czasu na samodzielne szukanie ofert, ponieważ nasi eksperci przedstawią Ci same najtańsze rozwiązania i wspólnie wybierzesz najlepsze. Wykształceni analitycy z wieloletnią praktyką bankową zbadają Twoją zdolność kredytową i wybiorą najkorzystniejsze oferty na miarę Twoich oczekiwań i możliwości.

pracownik podpisuje dokument
Usługi zawarte w ofercie

Dużo ofert

Posiadamy najlepsze oferty na kredyty hipoteczne i mieszkaniowe w Zabrzu, Gliwicach oraz Bytomiu. Oszczędzasz aż do 40 000 zł.

Dojazd doradcy

Nasz doradca mobilny przyjedzie do Ciebie z umową kredytową a prawnicy przeanalizują umowę z bankiem i deweloperem.

Negocjacje cen

Nasi specjaliści wynegocjują z bankiem najkorzystniejsze warunki umowy na kredyt hipoteczny i mieszkaniowy w Gliwicach, Zabrzu i Bytomiu.

Wsparcie prawników

Aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo nasz zespół prawników dopilnuje, aby wytłumaczyć Ci każdy szczegół umowy.

Badanie zdolności kredytowej

Przebadamy Twoją sytuację finansową i zaproponujemy idealne rozwiązania. Dodatkowo zbadamy Twoje dokumenty finansowe oraz zdolność kredytową.

Usuwamy złą historię

Jeżeli byłeś zadłużony, specjalizujemy się także w sporządzaniu oficjalnych pism o usunięcie złej historii kredytowej sprzed lat.

Załatwiamy formalności

Nie zawracaj sobie głowy papierkową robotą, nasi prawnicy zajmą się wszystkim za Ciebie i przygotują niezbędne dokumenty.

80% więcej szans na kredyt

Z nami zyskujesz aż o 80% więcej szans na uzyskanie najlepszego kredytu mieszkaniowego i hipotecznego w Gliwicach, Zabrzu oraz Bytomiu.

Wiemy, jak Cię przedstawić

Wiemy, na co zwracają uwagę banki i przedstawimy Cię analitykowi w taki sposób, abyś wypadł z jak najlepszej perspektywy.

Dlaczego nie warto szukać samemu?

Najtańsze kredyty hipoteczne i mieszkaniowe w Gliwicach, Zabrzu i Bytomiu

ZAUFALI NAM NAJLEPSI
Darmowa konsultacja kredytowa

Dlaczego za darmo?

Nie chcemy, aby płacili nam nasi klienci. Opłaty pobieramy od banków, jednak w każdym wypadku jest to jednakowa kwota. To dowodzi, że naszym jedynym priorytetem jest znalezienie najtańszych rozwiązań na kredyty hipoteczne i mieszkaniowe w Bytomiu, Zabrzu i Gliwicach dla każdego klienta. Jesteśmy firmą niezależną od banków i instytucji finansowych, dzięki czemu orientujemy się w ofertach kredytowych niemalże wszystkich banków w Polsce. Umów się na darmową konsultację ze swoim ekspertem finansowym jeszcze dziś.